Předprodej byl ukončen

Up!Great | Fourth Face | Circle
HUDBA Rock / Pop / Punk / Metal / HC, PARTY

Up!Great | Fourth Face | Circle

sobota 11.11.2017 od 20:00
Divadlo Pod lampou, Plzeň

O akci

UP!GREAT
Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky a jejich song Empty Minds byl vybrán jako track no.1 na kompilaci Rock4life baltimorského vydavatelství Quickstar production/USA. Vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. V roce 2016 U!G intenzivně vymetali kluby po celém Česku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české klubové alternativní scény. 

Odehráli společné koncerty s Atari Terror, Satisfvcktion, Colp, Jolly Joker & PBU, Už jsme doma, X-core, Endless, The Paranoid a letos v březnu sdíleli pódium s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer. Rok 2017 nevěnují jen koncertům, ale pracují na novém CD, které by mělo vyjít v průběhu roku 2018, ve kterém kapela oslaví 10 let své existence.

Zvuk, emoce, energie a riffy jak cyp. Don´t Panic!

www.upgreat.cz
https://m.facebook.com/UPGREAT-15670166…
http://bandzone.cz/upgreat
https://upgreat.bandcamp.com
www.ttrec.cz

FOURTH FACE
Historie Fourth Face se začala psát už se vznikem někdejší sokolovské hardcorové scény v r. 1994, a to po rozpadu legendárních formací Svobodné slovo a Stres. (aktivním jádrem kapely je dodnes Milford) Po krátkém působení FF vydávají první promo/EP a úspěšně pronikají na tehdejší klubovou scénu, jejíž základnou se stává právě západočeský region.
Mají za sebou spoustu koncertů, čtyři CD a supporty pro Live Of Agony, Ill Niño, Sepulturu, Clawfinger, Sick Of It All, Agnostic Front, Suicidal Tendencies nebo Waltari.

http://www.fourthface.cz/
https://www.facebook.com/Fourth-Face-67…
http://bandzone.cz/fourthface

CIRCLE
https://www.facebook.com/riseascircle/
http://bandzone.cz/circle