Festival BATCH Brno

V názvu BATCH se skrývá název Brněnské Asociace Clubové Hudby (BACH), sdružující od r. 2019 brněnské kluby. Festival je výjimečný právě v tom, že na dva večery propojí program 13 klubů ( Alterna, ArtBar, Fléda, Kabinet múz, Kafara, Melodka, Metro Music Bar, Music Lab, Ponava, Rusty Nail, Sibiř, Stará Pekárna, Vegalité) tak, aby nabídly pestrou směs toho nejzajímavějšího v různých žánrech a stylech. V rámci festivalu platí jednotné vstupné, lze tedy přecházet dle uvážení mezi jednotlivými kluby, které až na výjimky nejsou od sebe příliš vzdálené.

K festivalu je pak přidružena konference ReConnect pro hudební profesionály (nejen muzikanty, ale také promotéry, pořadatele atd.) a odbornou veřejnost.

Další související akce:

15. Brněnský Beatfest 15. Brněnský Beatfest středa 28. února od 18:00
KC Semilasso, Brno
Vstupenky
450
PLES BAKALKY 2024 PLES BAKALKY 2024 čtvrtek 29. února od 18:00
KC Babylon, Brno
Vstupenky
od 300
do 500
Druhá Tráva Druhá Tráva čtvrtek 29. února od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 450
do 900
Věra Martinová a Meritum Věra Martinová a Meritum čtvrtek 29. února od 19:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
520
Sakobi Sakobi čtvrtek 29. února od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
190
Mydy Mydy čtvrtek 29. února od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
350
Koncert Gloria Brunensis k 10. výročí Koncert Gloria Brunensis k 10. výročí pátek 1. března od 18:00
Konvent Milosrdných bratří, Brno
Vstupenky
200
E!E, Vision Days E!E, Vision Days pátek 1. března od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
300
Django Jet Django Jet pátek 1. března od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
249
Hmlisto & Petr Linhart Hmlisto & Petr Linhart pátek 1. března od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 180
do 250
Real Eyes Real Eyes pátek 1. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
DJ EKG "Open 2 Close Show" DJ EKG "Open 2 Close Show" pátek 1. března od 21:00
ENTER Club, Brno
Vstupenky
250
DUŠAN VLK, TEMNÝ RUDO, David-san + support DUŠAN VLK, TEMNÝ RUDO, David-san + support sobota 2. března od 19:00
Sibiř, Brno
Vstupenky
263
Insania + Našrot Insania + Našrot sobota 2. března od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
390
Marvel a fantasy karneval Marvel a fantasy karneval neděle 3. března od 15:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
180
THE LEAVING SPIRIT (Germany), blues & americana THE LEAVING SPIRIT (Germany), blues & americana pondělí 4. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
Koncert DUO JAMAHA Brno-Židenice Koncert DUO JAMAHA Brno-Židenice úterý 5. března od 18:00
Dělnický dům, Brno
Vstupenky
290
Epydemye Epydemye úterý 5. března od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
320
Ty Syčáci Ty Syčáci středa 6. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
190
Klasická hudba na zámku (Katedra zpěvu) Klasická hudba na zámku (Katedra zpěvu) čtvrtek 7. března od 18:00
Zámek Belcredi Líšeň, Brno
Vstupenky
od 100
do 150
FOUR HANDS FOUR HANDS čtvrtek 7. března od 19:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
300
Švihadlo Švihadlo čtvrtek 7. března od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
250
The Weathermakers + Jan Fic The Weathermakers + Jan Fic čtvrtek 7. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Amelie Siba Amelie Siba pátek 8. března od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 210
do 250
Electronic Nature Electronic Nature pátek 8. března od 21:30
ENTER Club, Brno
Vstupenky
299
Clash of Rock - Sóma & Hrabě Monte Crazy Clash of Rock - Sóma & Hrabě Monte Crazy sobota 9. března od 19:00
Club Desert, Brno
Vstupenky
120
Benefiční koncert (nejen) pro ženy ke 30. výročí Na počátku Benefiční koncert (nejen) pro ženy ke 30. výročí Na počátku sobota 9. března od 20:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 350
do 400
Bude plno Ples v CABARETU DES PÉCHÉS Ples v CABARETU DES PÉCHÉS sobota 9. března od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
990
WALTER FISCHBACHER Trio (USA) plays The Beatles in Jazz WALTER FISCHBACHER Trio (USA) plays The Beatles in Jazz pondělí 11. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
Na návštěvě u Cimbal Classiku Na návštěvě u Cimbal Classiku 13. března – 11. prosince
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
od 1 290
do 1 880
Nezmaři - Na návštěvě u Cimbal Classiku Nezmaři - Na návštěvě u Cimbal Classiku středa 13. března od 19:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
od 350
do 420
Forest Swords Forest Swords středa 13. března od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
514
Etno Jaro 2024 - Anatoli Etno Jaro 2024 - Anatoli středa 13. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Vráťa Hošek Vráťa Hošek čtvrtek 14. března od 19:30
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
200
Koncert Ha-kapely a Midnight Coffee Session Koncert Ha-kapely a Midnight Coffee Session čtvrtek 14. března od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
299
P.P.Band (SK) + Backsight P.P.Band (SK) + Backsight čtvrtek 14. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp čtvrtek 14. března od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
450
Hudba z trampíria Hudba z trampíria pátek 15. března od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 280
do 290
Blaze Bayley + Absolva Blaze Bayley + Absolva pátek 15. března od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
400
Josefina Dusk + Kutya Josefina Dusk + Kutya pátek 15. března od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
Mha Iri Mha Iri pátek 15. března od 22:00
Exit Club, Brno
Vstupenky
299
Ten Sticks + Pangram Ten Sticks + Pangram sobota 16. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Planety + Ari & Indi Planety + Ari & Indi neděle 17. března od 19:30
Kafara, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
THREE FOR SILVER (USA), roots & americana THREE FOR SILVER (USA), roots & americana pondělí 18. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
Space Of Variations | Up!Great Space Of Variations | Up!Great úterý 19. března od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
380
Cabaret Janáček Cabaret Janáček úterý 19. března od 19:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
490
KytarovkaBrno na Šelepce KytarovkaBrno na Šelepce středa 20. března od 18:30
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
170
Vladimír Hron Vladimír Hron středa 20. března od 19:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
400
Bude plno Kateřina Marie Tichá a Bandjeez Kateřina Marie Tichá a Bandjeez středa 20. března od 20:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 499
do 999
Animal Farm + Worn Out Jacket Animal Farm + Worn Out Jacket středa 20. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Bude plno Pavel Čadek - KAFE TOUR | Brno Pavel Čadek - KAFE TOUR | Brno středa 20. března od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
350
PTN & STN & HAGGY + SECRET GUEST meeting Brno PTN & STN & HAGGY + SECRET GUEST meeting Brno čtvrtek 21. března od 18:00
TWO FACES Music Club , Brno
Vstupenky
349
Cabaret Janáček Cabaret Janáček čtvrtek 21. března od 19:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
490
Tomáš Turek - Tour 2024 Tomáš Turek - Tour 2024 pátek 22. března od 19:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
350
Retro rock party Retro rock party pátek 22. března od 19:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
150
Jazz Ladies & Co Jazz Ladies & Co pátek 22. března od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
249
BRAVE RIVAL (UK), bluesrocková a soulová mašina z Anglie BRAVE RIVAL (UK), bluesrocková a soulová mašina z Anglie pátek 22. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
350
FRONT LINE FEST -VI- FRONT LINE FEST -VI- sobota 23. března od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
350
Martina Trchová + Polovičná porcia /SK/ Martina Trchová + Polovičná porcia /SK/ sobota 23. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
190
International Voices of Brno International Voices of Brno neděle 24. března od 18:00
Co.Labs, Brno
Vstupenky
od 100
do 400
Samson a jeho parta Samson a jeho parta neděle 24. března od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
430
Přístav Přístav úterý 26. března od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
300
EMREI’S & SURMA - SIRENS Tour 2024 - BRNO EMREI’S & SURMA - SIRENS Tour 2024 - BRNO středa 27. března od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
250
Cabaret Janáček Cabaret Janáček středa 27. března od 19:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
490
Baronova holota Baronova holota středa 27. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
160
The.Switch - Skrytý místa tour 2024 + special guest Severals The.Switch - Skrytý místa tour 2024 + special guest Severals čtvrtek 28. března od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
300
EXIT In The Hall [dnb edition] EXIT In The Hall [dnb edition] čtvrtek 28. března od 20:00
Zoner Bobyhall, Brno
Vstupenky
od 499
do 799
BEX MARSHALL sólo (UK), první dáma britského blues BEX MARSHALL sólo (UK), první dáma britského blues čtvrtek 28. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
190
MALALATA MALALATA čtvrtek 28. března od 21:00
Fléda, Brno
Vstupenky
250
Hentai Corporation, The Truth Is Out There, Shogun Tokugawa Hentai Corporation, The Truth Is Out There, Shogun Tokugawa pátek 29. března od 19:00
První Patro, Brno
Vstupenky
od 333
do 1 500
Ektomorf Ektomorf sobota 30. března od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
479
Cabaret Janáček Cabaret Janáček středa 3. dubna od 19:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
490
Záviš Záviš středa 3. dubna od 19:30
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
180
Ida The Young + Barbora Hora (Grains) Ida The Young + Barbora Hora (Grains) čtvrtek 4. dubna od 19:30
Kafara, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
Hm... Hm... čtvrtek 4. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
290
PPU EGON BONDY TOUR 2024 PPU EGON BONDY TOUR 2024 pátek 5. dubna od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
300
10x3 Tour 2024 (Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš) 10x3 Tour 2024 (Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš) pátek 5. dubna od 19:30
První Patro, Brno
Vstupenky
300
Bryan Kearney [Ire] Bryan Kearney [Ire] pátek 5. dubna od 21:00
ENTER Club, Brno
Vstupenky
399
Moimir Papalescu & The Nihilists Moimir Papalescu & The Nihilists sobota 6. dubna od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
390
MARPO & TroubleGang MARPO & TroubleGang sobota 6. dubna od 21:00
ENTER Club, Brno
Vstupenky
490
Zrušeno Ember Trio v Brně Ember Trio v Brně pondělí 8. dubna od 19:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 690
do 1 190
Jdi za štěstím - Marian Vojtko a Bohuš Matuš Jdi za štěstím - Marian Vojtko a Bohuš Matuš pondělí 8. dubna od 19:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 790
do 1 190
Longital Longital úterý 9. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
240
Cabaret Janáček Cabaret Janáček středa 10. dubna od 19:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
490
ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Brno ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Brno středa 10. dubna od 20:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 790
do 1 190
Charlie the Bomber Charlie the Bomber středa 10. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Sarah & Adams Sarah & Adams čtvrtek 11. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
190
UDG + Pekař UDG + Pekař čtvrtek 11. dubna od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
522
FAUN festival 2024 FAUN festival 2024 12. – 13. dubna od 18:00
Dům umění města Brna a Divadlo Husa na provázku, Brno
Vstupenky
690
Večer legend 23 - tribute bands Clapton, Bowie, Pink Floyd Večer legend 23 - tribute bands Clapton, Bowie, Pink Floyd pátek 12. dubna od 18:30
KC Semilasso, Brno
Vstupenky
450
Jan Bendig v Brně Jan Bendig v Brně pátek 12. dubna od 19:30
ENTER Club, Brno
Vstupenky
od 199
do 250
JAZZOVÝ CABARET: JuKi Band & Veronika JAZZOVÝ CABARET: JuKi Band & Veronika pátek 12. dubna od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
199
Majk Spirit Majk Spirit sobota 13. dubna od 20:00
ENTER Club, Brno
Vstupenky
350
Peter Kolárčik + Diptych Peter Kolárčik + Diptych sobota 13. dubna od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
Peter Nagy - Galakoncert | Brno Peter Nagy - Galakoncert | Brno neděle 14. dubna od 19:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 990
do 1 390
Michal Hrůza Michal Hrůza úterý 16. dubna od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
550
Tomáš Kočko & Orchestr Tomáš Kočko & Orchestr středa 17. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
299
Dekadentní Divadlo Beruška Dekadentní Divadlo Beruška středa 17. dubna od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
250
THE GLASS ONION THE GLASS ONION pátek 19. dubna od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
170
VOJTIK VOJTIK pátek 19. dubna od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 210
do 250
Jazz Ladies & Co Jazz Ladies & Co pátek 19. dubna od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
299
Tony Ducháček a Garage v Unleaded coffee support Kakktus Tony Ducháček a Garage v Unleaded coffee support Kakktus pátek 19. dubna od 20:00
Unleaded coffee, Brno
Vstupenky
350
Paranoid London Paranoid London pátek 19. dubna od 21:00
Fléda, Brno
Vstupenky
545
KLUBOOFKA FEST 2024 part no.1 KLUBOOFKA FEST 2024 part no.1 sobota 20. dubna od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
210
Sate & Madafaka - Mixtape GDK vol. 2 - Křest, Hopsen Clark Sate & Madafaka - Mixtape GDK vol. 2 - Křest, Hopsen Clark sobota 20. dubna od 20:00
ARTBAR, Brno
Vstupenky
od 150
do 300
Deki Alem Deki Alem sobota 20. dubna od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
514
Žlutý pes + Martin Kudlička Žlutý pes + Martin Kudlička sobota 20. dubna od 20:00
KC Semilasso, Brno
Vstupenky
490
White Ward - Brno White Ward - Brno pondělí 22. dubna od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
450
Spirituál Kvartet Spirituál Kvartet úterý 23. dubna od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 340
do 370
Seafret (UK) Seafret (UK) úterý 23. dubna od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
519
Pocta Wabimu Ryvolovi Pocta Wabimu Ryvolovi středa 24. dubna od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 300
do 320
Deloraine, Valar a Drunken Weasel - Beltine v Brně Deloraine, Valar a Drunken Weasel - Beltine v Brně pátek 26. dubna od 18:30
První Patro, Brno
Vstupenky
390
The Newmour Experince The Newmour Experince pátek 26. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
brut.ALL w/ SEPT brut.ALL w/ SEPT pátek 26. dubna od 21:00
ENTER Club, Brno
Vstupenky
250
CALDARA & HÄNDEL CALDARA & HÄNDEL sobota 27. dubna od 19:00
Kostel sv. Janů, Brno
Vstupenky
od 260
do 460
GATE Crasher - křest nové desky (+ Bastard) GATE Crasher - křest nové desky (+ Bastard) sobota 27. dubna od 19:00
Fléda, Brno
Vstupenky
290
Dire Straits Experience 2024 Dire Straits Experience 2024 pondělí 29. dubna od 20:00
Zoner Bobyhall, Brno
Vstupenky
od 1 590
do 2 990
Brno - JINÁ tour 2024 Brno - JINÁ tour 2024 čtvrtek 2. května od 20:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
350
EXIT At The Castle [Open Air] EXIT At The Castle [Open Air] 3. – 4. května od 16:00
Hrad Špilberk, Brno
Vstupenky
od 350
do 799
Konflikt (SK), Hrubý Domácí Produkt... Konflikt (SK), Hrubý Domácí Produkt... sobota 4. května od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
300