Grand Prix České Republiky MotoGP 2018
SPORT

Grand Prix České Republiky MotoGP 2018

3. srpna od 10:00 – 5.8.
Automotodrom, Brno
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

od 1 550 bez dalších poplatků do 5 550 Zobrazit ceny
předprodej končí 24. července

Gold

Třídenní vstupenka GOLD vám umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh. Vstupenka GOLD platí na tribuny B, C, D, E, F, G a její držitelé mohou procházek oběma podchody.

Základní cena 1 950 Kč

Silver

Třídenní vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Vstupenka SILVER platí na tribuny B, D, E, G. Proti tribuně D a G jsou velkoplošné obrazovky.

Základní cena 1 550 Kč

T2

Třídenní vstupenka na tribunu T2, která je umístěna hned za hlavním branou v prostoru startu a cíle s výborným výhledem na startovní rovinu a do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů.

Základní cena 3 050 Kč

T3

Třídenní vstupenka na zastřešenou tribunu T3, která je umístěna hned za hlavním branou v prostoru startu a cíle s výborným výhledem na startovní rovinu a do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů.

Základní cena 5 550 Kč

O akci

AKCE! - Doprodej vstupenek za ceny z první vlny před zdražením.

Nadcházející ročník Velké ceny České republikyGrand Prix se bude konat tradičně v srpnu o víkendu 3.– 5. srpna 2018 a jejím organizátorem bude i letos Spolek pro GP ČR.

Tato akce motoristického sportu na Masarykově okruhu každoročně přiláká do Brna čtvrt milionu fanoušků z celého světa. Nejprestižnější motocyklový šampionát na světě se na Masarykově okruhu jezdí od roku 1965, nepřetržitě pak od roku 1993.

Informace o vstupenkách:

Pouze v prodejní síti smsticket si můžete pohodlně a on-line zakoupit originální, tištěné vstupenky, které Vám zašleme poštou na Vaši adresu až domů (v ceně vstupenky je započteno balné a poplatek za doručení). Tuto možnost oceníte, pokud chcete někomu vstupenku dát jako dárek!

 

Třídenní vstupenky GOLD

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ.

Vstupenka GOLD vám umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh.

Třídenní vstupenky SILVER

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet.

Vstupenka SILVER platí pouze na vnějším okruhu kolem závodní dráhy. Její držitelé nemohou procházet tunely START a SCHWANTZ a nemají přístup do shopping zóny u hlavního vstupu na Masarykův okruh.

Držitelé vstupenky SILVER nemohou parkovat na parkovišti P-S Střelnice.

Třídení vstupenty na TRIBUNY T2 a T3

Tribuny jsou umístěny hned za hlavním branou v prostoru startu a cíle s výborným výhledem na startovní rovinu a do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou) i shopping zónou.

Vyzkoušejte na stránce mapy.cz tlačítko Panorama a projděte se po okruhu.

 

 

English

All tickets are valid from 3rd to 5th August. We will send you original Grand Prix 2018 tickets by Czech post within seven days!

Three day GOLD ticket

GOLD entrance ticket holders have absolutely nothing to worry about. You can access the site through any of the entrance gates and follow all transit routes, including the START and SCHWANTZ tunnels.

A GOLD ticket gives you unrestricted movement around all the natural banked areas, passage across the site and entrance to the shopping zone which is located next to the main entrance of the Masaryk Circuit.

Three day SILVER ticket

A SILVER entrance ticket entitles you to enter all four natural grandstands of the Brno Circuit. You are free to move between these areas without any restrictions.

A SILVER ticket is only valid for the outer area of the circuit i.e. the external side of the race track. SILVER ticket holders are not permitted to pass through the START or SCHWANTZ tunnels, nor do they enjoy access to the shopping zone which is located next to the main entrance of the Masaryk Circuit.

SILVER ticket holders are not permitted to park their motorbikes at the P-S Střelnice parking area. 

Three day GRANDSTAND T2 and T3 ticket

T2 and T3 entrance ticket holders have no need to worry. You can access the site through any of the entrance gates and follow all transit routes, including the START and SCHWANTZ tunnels.

A T3 and T3 ticket gives you unrestricted movement around all the natural banked areas, passage across the site and entrance to the shopping zone which is located next to the main entrance of the Masaryk Circuit.