Předprodej byl ukončen

Festival Ochutnej svět 2018 3rd year
FESTIVAL / Gastro

Festival Ochutnej svět 2018 3rd year

28. – 29. dubna 2018 od 11:00
Malá Amerika, Brno

O akci

Třetí ročník festivalu Ochutnej Svět se ponese jak jinak než již v tradičním duchu chutí a vůní z celého světa.
Jak náš slogan říká. "Bez letenek a pasů ochutnáte během víkendu celý svět!. A ani letos to nebude jinak.
Více než 40 zástupců identické kuchyně z různých kontinentů na jednom místě, pokrmy, delikatesy z celého světa a
bohatý program. To je festival Ochutnej Svět. Těšit se můžete na více než 50 stanků a foodtrucků, 13 cooking show, autogramiády, cestovatelskou výstavu a spoustu dobrého jídla.
Tváří letošního festivalu je čím dál více oblíbená Kamu (Kamila Rundusová), která kromě cooking show na stage
bude mít i autogramiádu ke svoji nové kuchařce "Nejbarevnější kuchařka". POZOR! Jsme letos jediným foodfestivalem, který exkluzivně navštíví.
Na pódiu se kromě naši festivalové hvězdy objeví řada známých brněnských tváří.
Hlavní sobotní program odstartuje  křest kuchařky televizního pořadu Život z Pánve.Celé 2 dny bude moderovat Ondra Blaho.
Celé dva dny nás čekají i další show v podobě filetování tuňáka, benefiční cooking show "Chřestýš na talíři" věnovaný  pro Thomayerovu nemocnici, vystoupení party Hmyz na talíři a souboj brněnských tváří ve vaření. Kdo bude náš brněnský chef?
A aby té zábavy nebylo málo připravili jsme cestovatelskou výstavu, která proběhne ve FoodPark hale,festivalová soutěž, fotokoutek a mnoho dalšího.
Letos nově s dětskými cooking  zábavními stany, foodtruck zone a program stage.
Nové kuchařské talenty potkáte nejen na podiu, ale i pod nim.
Kromě klasické a streetfoodové kuchyně se můžete těšit na extrémní kuchyni, hmyz, ale i vegetariánské a veganské kuchaře. Nebude chybět exotické ovoce a tématické bary.  Na těch najdete mladý kokos, ale i třeba plechovky originálních amerických drinků. Na svoje si příjmou i milovníci sladkého a dobré kávy!
 

Více informací

Vchod do prostoru Malé Ameriky je ze strany zastávky Nové Sady. Pěší návštěvníci projdou přes parkoviště a most přímo do areálu. V okolí je velké množství možností, kde zaparkovat. Jsme bezbariéroví a máme rádi pejsky - jen nám je prosím nevoďte do haly, kde se prodává čerstvé jídlo! Děkujeme