Předprodej byl ukončen

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague
FESTIVAL, DIVADLO, UMĚNÍ, TANEC

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague

pátek 2.11.2018 od 19:30
Grand Hotel Bohemia Boccaccio sál, Praha

O akci

Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři. Láhev na stůl je samozřejmě v ceně. Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu s občerstvením a láhví v ceně. Standartní vstupenka na sezení je také k dispozici.
V tento večer si užijete exklusivni čísla od našich hlavních hostů Jo Weldonz USA, Sina King z Austrálie a Tronicat la Miez z Německa a dalších 16ti vystupujících z celého světa. Oblékněte se noblesně ať zapadnete a navíc můžete vyhrát ceny pro nejlépe oblečené diváky. Náš tajný koktejl bar bude servírovat jedinečné drinky vytvořené a pojmenované pouze pro naši akci.

The crème de la crème of world burlesque and cabaret will share the stage with the best of local talent in this glamorous show. Our headliners Jo B Weldon from USA, Sina King from Australia and Tronicat la Miez from Germany will wow you with their larger then life acts along with 16 stellar performers from all over the world. Come and get seduced by the ultimate beauty of the magical baroque hall filled with glamorous artists while tasting superb dinner, canapés and cocktails. Dress to impress to be able to win prizes in the Best Dressed Competition.
 

Více informací

preshow singing by Kiki la Chanteuse (USA)
Headliners:
Jo Weldon (USA)
Sina King (AUS) 
Tronicat Le Miez (GER)

Special Guests:
Alekseï Von Wosylius (FR)
Whiskey Falls (UK)

Performers:
Chris Oh! (NZ)
Ula Uberbusen (USA)
Valentina del Pearls (FR)
Angelica G. L´Amour (CZ)
Chi Chi Bouvet (GER)
Vanille Bon Bon (IT)
Meka La Creme (USA)
Fifi Fantôme (GER)
Queenie O'Hart (USA)
Whiskey and Wishes (UK)
Yassmine de Mortifére (CZ)
Glory Pearl (UK)
Lola Lash (GER)