Reiki - Do: starodávná technika práce s energií
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ, STAND-UP

Reiki - Do: starodávná technika práce s energií

středa 20. března od 18:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenka do mobilu
od 65 bez dalších poplatků do 149 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje jeden den

Základní vstupné

Základní cena 65 Kč Koupit
Chci vás podpořit! 99 Kč Koupit
Dnes budu velkorysý/á! 149 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

REIKI - práce s absolutní energií pro kohokoliv. Jedná se jak o komplexní výukovou metodu přírodního uzdravování REIKI-DO, tak o životní styl.
Seznámíme se teoreticky i prakticky se základy REIKI, inicializaci základních čaker, celou i zkrácenou seanci, harmonizaci čaker apod. ale také s OSHO meditacemi nebo imaginací.
Toto setkání je vhodné pro nově příchozí (úplné začátečníky) i pro účastníky minulých setkání.

REIKI PRAKTICKY
Tentokrát to opět bude převážně o praxi. Na začátku si ve zkratce opět něco řekneme o základech REIKI (hlavně pro úplné nováčky), následně si v krátkosti zopakujeme jednu techniku z minulého setkání a navážeme několika technikami REIKI. Vyzkoušíme s REIKI vyčistit prostor (místnost, dům) od negativních energií a vyzkoušíme si obdobnou techniku REIKI solárku (speciální harmonizační masáž vycházející z REIKI technik) a zopakujeme si např. energetickou ochranu těla...

Na březnovou přednášku bude volně navazovat další dubnová přednáška, kde si vyzkoušíme další techniky metody REIKI a pokud tě REIKI zaujme, tak se můžeš přihlásit na REIKI víkendový kurz nebo víkend obřadu Přechod přes žhavé uhlí, který bude probíhat na Ekologickém volnočasovém centru Švýcárna v Moravském krasu. Blíže informace nalezneš na stránkách centra www.svycarna.eu. Zde můžeš obdržet I.a případně i II. stupeň REIKI, nebo projít přechodovým rituálem podle starých tradic.

Kurz povede dlouholetý lektor REIKI a zakladatel školy REIKI-DO Robby Sunanda (Robby Kubáň).