Předprodej byl ukončen

Reiki - Do: starodávná technika práce s energií
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ, STAND-UP

Reiki - Do: starodávná technika práce s energií

středa 20.3.2019 od 18:00
Expediční klubovna, Brno

O akci

REIKI - práce s absolutní energií pro kohokoliv. Jedná se jak o komplexní výukovou metodu přírodního uzdravování REIKI-DO, tak o životní styl.
Seznámíme se teoreticky i prakticky se základy REIKI, inicializaci základních čaker, celou i zkrácenou seanci, harmonizaci čaker apod. ale také s OSHO meditacemi nebo imaginací.
Toto setkání je vhodné pro nově příchozí (úplné začátečníky) i pro účastníky minulých setkání.

REIKI PRAKTICKY
Tentokrát to opět bude převážně o praxi. Na začátku si ve zkratce opět něco řekneme o základech REIKI (hlavně pro úplné nováčky), následně si v krátkosti zopakujeme jednu techniku z minulého setkání a navážeme několika technikami REIKI. Vyzkoušíme s REIKI vyčistit prostor (místnost, dům) od negativních energií a vyzkoušíme si obdobnou techniku REIKI solárku (speciální harmonizační masáž vycházející z REIKI technik) a zopakujeme si např. energetickou ochranu těla...

Na březnovou přednášku bude volně navazovat další dubnová přednáška, kde si vyzkoušíme další techniky metody REIKI a pokud tě REIKI zaujme, tak se můžeš přihlásit na REIKI víkendový kurz nebo víkend obřadu Přechod přes žhavé uhlí, který bude probíhat na Ekologickém volnočasovém centru Švýcárna v Moravském krasu. Blíže informace nalezneš na stránkách centra www.svycarna.eu. Zde můžeš obdržet I.a případně i II. stupeň REIKI, nebo projít přechodovým rituálem podle starých tradic.

Kurz povede dlouholetý lektor REIKI a zakladatel školy REIKI-DO Robby Sunanda (Robby Kubáň).