Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Vinobraní & Kanci paní Nadlesní
FESTIVAL

Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Vinobraní & Kanci paní Nadlesní

pátek 20. září od 19:00
Vinařství Sonberk, Popice
Vstupenka do mobilu
od 190 bez dalších poplatků do 1 190 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 19. září

Základní vstupenka

Obsahuje základní vstupenku na koncert. Další degustace či občerstvení k zakoupení na místě. Místa nejsou vyhrazena.

Základní cena 190 Kč Koupit

Vinobraní & Degustace &Kanci

Obsahuje základní vstupenku na koncert a opravňuje ke vstupu na lisování moštu a degustaci nového ročníku. Držitelé vstupenky budou mít možnost ustřihnout si vlastní hrozen ve vinohradu, nechat si ho vylisovat a kromě toho ochutnat víno, které teprve půjde do prodeje. K degustaci patří i neutralizační sousto. Další občerstvení k zakoupení na místě. Místa na koncert nejsou vyhrazena.

Základní cena 490 Kč Koupit

VIP vstupenka

Obsahuje vstupenku na koncert, vstup na lisování moštu a degustaci nového ročníku, vyhrazená místa na koncertu a vinný režim po celou dobu koncertu spolu s drobným občerstvením.

Základní cena 1 190 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Sonberské kulturní léto (SKL) letos zakončíme s kapelou Kanci paní nadlesní. Profesionální kapela z Brna, která si dala za cíl hrát poctivou muziku, podpořenou kvalitními vokály. Základ playlistu tvoří skladby zahraničních popových a rockových legend a hity ze současnosti doplněné tím nejlepším materiálem od českých a slovenských autorů.
Zakončení letošního festivalu navíc nabídne možnost vyzkoušet si z blízka práci vinařů. Zájemci, kteří si koupí vstupenky ve vyšších cenových kategoriích, si můžou od 16 hodin ustřihnout ve vinohradu vlastní hrozen a nechat si ho vylisovat. Od 17 hodin pak bude následovat degustace nového ročníku a lahví, které teprve půjdou do prodeje.