Ecstatic Dance Night s Vojtou Violinist & Rishim Vlote
HUDBA World music / Ethno / Folk / Spirituální, TANEC

Ecstatic Dance Night s Vojtou Violinist & Rishim Vlote

neděle 26.1.2020 od 19:00
Restaurace KINOKAVÁRNA, Brno
Vstupenka do mobilu
od 490 bez dalších poplatků do 900 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 25.1.2020

Základní vstupenka

Základní cena 490 Kč Koupit

Vstupenka pro dva

Základní cena 900 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

S velkou radostí vás zveme na skvělý taneční koncert dvou výjimečných hudebníků

ECSTATIC DANCE NIGHT S VOJTOU & RISHIM

Přijďte zažít extázi jinak! Nepropásněte toto setkání dvou velice energických hudebníků, z nichž každý mistrně ovládá své hudební nástroje. Bude to nezapomenutelný večer plný tance, oslavy a radosti. Rishiho mocné rytmy perkusí spolu s Vojtovými kouzelnými houslemi a silou jeho didgeridoo zaručí večer, který bude zcela mimořádný!

Více infomací na www.cestainspirace.cz/cs/experiences/ecstatic-dance-night/

Vystupující

Vojta Violinist (CZ) – http://vojtaviolinist.com/

Více informací

Více infomací na www.cestainspirace.cz/cs/experiences/ecstatic-dance-night/

Vojta Violinist

Vojta je multiinstrumentalista hrající na více nástrojů najednou jako jsou housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétna a perkuse.

Svým osobitým způsobem kombinuje motivy keltské a domorodé hudby, kdy za použití zvukové magije živého loopingu vytváří zvuk, jakoby hrála celá kapela.

Pro Vojtu je hudba prostorem, kde se může hluboce propojit a komunikovat jak sám se sebou tak i s ostatními a s místy, kde se bariéry času a úsudku prolínají.

 

Rishi S. Vlote

Rishi S. Vlote je vynikající bubeník, perkusionista, DJ, producent a moderátor s téměř čtyřicetiletou zkušeností v oblasti hudby, meditace, tranzovního tance, léčení hudbou a další šamanské a transformační práce. Hraje a produkuje pro světově uznávané autority, jako jsou Milarepa, Hamsafara, Prem Joshua a další. Jeho vlastní hudební tvorba “Forget your Limitations” (“Zapomeň na svá omezení”) a šamanská léčivá meditace “Return of Shaman” (“Návrat šamana”) je ve světě široce využívána pro šamanské a terapeutické účely. Rishi pořádá semináře a koncerty po celé Evropě i ve Spojených Státech.  Jednoduše řečeno, Rishi je profesionál, který si vás rychle získá skvělou hudbou, neuvěřitelnou energií i svým otevřeným srdcem.