Natural Wine Fest 2021
JÍDLO / NÁPOJE

Natural Wine Fest 2021

sobota 17. července od 13:00
Bussines park Vlněna, Brno
Vstupenka do mobilu
od 250 bez dalších poplatků do 690 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 17. července

Masterclass I.

Jak volba tvaru sklenice pozmění projev vína Vám objasní Andrea Barlucchi - exportní ředitel rakouské rodinné firmy Riedel, která se specializuje na výrobu prvotřídního vinného skla. Přednáška zahrnuje degustaci vín z různých sklenic.

Základní cena 250 Kč Koupit

Masterclass II.

Pinot Noir je bezesporu jedna z nejoblíbenějších modrých odrůd v Česku. Do jejího příběhu a charakteru Vás zasvětí Marek Vybíral (ten v kloboučku) z vinařství Krásná hora. Přednáška zahrnuje degustaci různých vzorků Pinot Noir.

Základní cena 250 Kč Koupit

Masterclass III.

Slovo „biodynamický“ je často skloňováno v diskuzích o naturálním vínu. Co to vlastně znamená a jaké nároky tato certifikace obnáší Vám vysvětlí Lukáš Rudolfský z vinařství Vinné sklepy Kutná Hora, které je v ČR jediným držitelem prestižní biodynamické certifikace DEMETER. Přednáška zahrnuje degustaci vín.

Základní cena 250 Kč Koupit

Vstupenka

Vstupenka na festival Natural Wine Fest 2020 zahrnuje neomezenou degustaci naturálních vín od více než čtyř desítek českých a zahraničních vinařství, vodu Krondorf a neutralizační sousto.

Základní cena 690 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Natural Wine Fest 2020 je festival v Brně zaměřený na organická, naturální a biodynamická vína. Těšit se můžete na osobní účast více než čtyř desítek českých a zahraničních vinařství a distribucí, které nám přijedou představit svá vína. Všechny vystavující vinaře spojuje jejich silná filozofie produkce hroznů a výroby vína, ve které se snaží maximálně využít čistě přírodní potenciál.

 

Oranžová vína macerovaná na slupkách, bílá vína s divokou aciditou a výraznou mineralitou, transparentní a šťavnatá červená vína, vína fermentovaná v amforách nebo přírodní šumivá vína stylu pét-nat… Čeká na Vás velice pestrá skladba stylů, odrůd a terroir! Kromě vína na festivalu ochutnáte i naturální jablečné cidery nebo výběrovou kávu.

 

Festival se uskuteční v Bussines parku Vlněna v centru Brna, kde kromě vystavujících vinařů proběhnou i přednášky „masterclass“. Bude to krásná sobota plná přátelské atmosféry, hudby a přírodního vína, takže si neváhej koupit vstupenku a #tankujnatural!

 

Těšíme se na viděnou!

Informace ke vstupenkám

Vstupenka - 690 Kč

Vstupenka na festival Natural Wine Fest 2020 zahrnuje neomezenou degustaci naturálních vín od více než čtyř desítek českých a zahraničních vinařství, vodu Krondorf a neutralizační sousto.

 

Masterclass I. - 250 Kč

Jak volba tvaru sklenice pozmění projev vína Vám objasní Andrea Barlucchi - exportní ředitel rakouské rodinné firmy Riedel, která se specializuje na výrobu prvotřídního vinného skla. Přednáška zahrnuje degustaci vín z různých sklenic.

 

Masterclass II. - 250 Kč

Pinot Noir je bezesporu jedna z nejoblíbenějších modrých odrůd v Česku. Do jejího příběhu a charakteru Vás zasvětí Marek Vybíral (ten v kloboučku) z vinařství Krásná hora. Přednáška zahrnuje degustaci různých vzorků Pinot Noir.

 

Masterclass III. - 250 Kč

Slovo „biodynamický“ je často skloňováno v diskuzích o naturálním vínu. Co to vlastně znamená a jaké nároky tato certifikace obnáší Vám vysvětlí Lukáš Rudolfský z vinařství Vinné sklepy Kutná Hora, které je v ČR jediným držitelem prestižní biodynamické certifikace DEMETER. Přednáška zahrnuje degustaci vín