Vstupenky už nemáme, zkus to přímo na akci

Grand Prix České Republiky MotoGP 2020
SPORT

Grand Prix České Republiky MotoGP 2020

7.8.2020 od 9:00 – 9.8.2020
Automotodrom, Brno
Vstupenka do mobilu

O akci

Nadcházející ročník Velké ceny České republikyGrand Prix se bude konat tradičně v srpnu o víkendu 7.– 9. srpna 2020 a jejím organizátorem bude i letos Spolek pro GP ČR.

Tato akce motoristického sportu na Masarykově okruhu každoročně přiláká do Brna čtvrt milionu fanoušků z celého světa. Nejprestižnější motocyklový šampionát na světě se na Masarykově okruhu jezdí od roku 1965, nepřetržitě pak od roku 1993.

Informace o vstupenkách:

Pouze v prodejní síti smsticket si můžete pohodlně a on-line zakoupit originální, tištěné vstupenky, které Vám zašleme poštou na Vaši adresu až domů (v ceně vstupenky je započteno balné a poplatek za doručení). Tuto možnost oceníte, pokud chcete někomu vstupenku dát jako dárek!

Třídenní vstupenky SILVER

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet.

Vstupenka SILVER platí pouze na vnějším okruhu kolem závodní dráhy. Její držitelé nemohou procházet tunely START a SCHWANTZ a nemají přístup do shopping zóny u hlavního vstupu na Masarykův okruh.

Držitelé vstupenky SILVER nemohou parkovat na parkovišti P-S Střelnice.

Třídenní vstupenka GOLD

Platí na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G. Držitelé vstupenky GOLD mohou procházet oběma podchody, mají přístup na vnější i vnitřní přírodní tribuny a do nákupní zóny u hlavní brány.

Parkoviště pro automobily je umístěno nad obcí Žebětín, podél cesty k hlavnímu vchodu (VN) a nad obcí Ostrovačice.

Doporučený vstup: Hlavní brána nebo vstup pod mostem. 

English

All tickets are valid from 7th to 9th August. We will send you original Grand Prix 2020 tickets by Czech post within seven days!

Tickets info

We will send you original tickets via post within 7 days after purchase.

Three day GOLD ticket

GOLD entrance ticket holders have absolutely nothing to worry about. You can access the site through any of the entrance gates and follow all transit routes, including the START and SCHWANTZ tunnels.

A GOLD ticket gives you unrestricted movement around all the natural banked areas, passage across the site and entrance to the shopping zone which is located next to the main entrance of the Masaryk Circuit.

Three day SILVER ticket

A SILVER entrance ticket entitles you to enter all four natural grandstands of the Brno Circuit. You are free to move between these areas without any restrictions.

A SILVER ticket is only valid for the outer area of the circuit i.e. the external side of the race track. SILVER ticket holders are not permitted to pass through the START or SCHWANTZ tunnels, nor do they enjoy access to the shopping zone which is located next to the main entrance of the Masaryk Circuit.

SILVER ticket holders are not permitted to park their motorbikes at the P-S Střelnice parking area.