Vesuf Fiat fest 2021
HUDBA Rock / Pop, PARTY, FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE

Vesuf Fiat fest 2021

9.7.2021 od 14:00 – 10.7.2021
Kemp Suchý, Velenov
Vstupenka do mobilu
Cena 449 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 8.7.2021

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Hudební festival a festival malých pivovarů Vesuf Fiat Fest 2021 v první polovině července nabídne 12 kapel a 64 různých piv z 25 tuzemských pivovarů!


9. - 10. července 2021 se areálu kempu Suchý, který je vzdálený pouhých 50 kilometrů od Brna a hned přes kopec od Boskovic, promění ve dvoudenní festivalový frmol, kde ke kvalitní muzice z domácí produkce poteče i kvalitní pivo, taktéž z domácí produkce! 

A o kom mluvíme? Monkey BusinessJelenBerenika KohoutováJananasSebastianBystrík Banda a další. A jak jsme už zmínili na začátku této pozvánky, těšit se můžete na 25 malých pivovarů z České republiky a samozřejmě i na skvělé jídlo. Nudit se nebudou ani děti, pro které je připraven pestrý program. A co si tak udělat pořádný ohňostroj nad hladinou rybníka, který je přímo v areálu festivalu? Nezapomeňte tedy ani na plavky!

Vystupující

Monkey Business (CZ) – http://www.monkeybusiness.cz/ Voxel (CZ) – https://www.facebook.com/VOXELmusic/ Sebastian (CZ) – http://www.sebastianmusic.cz/ Poetika (CZ) – http://poetikamusic.cz/ Holki (CZ) – http://www.skupinaholki.cz/ Jelen (CZ) – https://www.jelenmusic.cz/ Jananas (CZ) – http://jananas.cz/ Věra Martinová (CZ) – http://www.martinova.cz/ Robin Mood (CZ) – https://www.facebook.com/RobinMoodRBNMD/ Bystrík Banda (SK) – https://www.bystrik.com Berenika Kohoutová (CZ) – https://www.facebook.com/Kohoutovaberenika AC/DC Czech revival (CZ) – https://www.acdcczechrevival.cz