Vesuf Fiat fest 2020
HUDBA Rock / Pop, PARTY, FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE

Vesuf Fiat fest 2020

10. července od 14:00 – 11.7.
Kemp Suchý, Velenov
Vstupenka do mobilu
Cena 349 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 9. července
do zdražení 59 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Hudební festival a festival malých pivovarů Vesuf Fiat Fest 2020 v první polovině července nabídne 12 kapel a 64 různých piv z 25 tuzemských pivovarů!


10. - 11. července 2020 se areálu kempu Suchý, který je vzdálený pouhých 50 kilometrů od Brna a hned přes kopec od Boskovic, promění ve dvoudenní festivalový frmol, kde ke kvalitní muzice z domácí produkce poteče i kvalitní pivo, taktéž z domácí produkce! 

A o kom mluvíme? Monkey BusinessJelenBerenika KohoutováJananasSebastianBystrík Banda a další. A jak jsme už zmínili na začátku této pozvánky, těšit se můžete na 25 malých pivovarů z České republiky a samozřejmě i na skvělé jídlo. Nudit se nebudou ani děti, pro které je připraven pestrý program. A co si tak udělat pořádný ohňostroj nad hladinou rybníka, který je přímo v areálu festivalu? Nezapomeňte tedy ani na plavky!

Vystupující

Monkey Business (CZ) – http://www.monkeybusiness.cz/ Voxel (CZ) – https://www.facebook.com/VOXELmusic/ Sebastian (CZ) – http://www.sebastianmusic.cz/ Poetika (CZ) – http://poetikamusic.cz/ Holki (CZ) – http://www.skupinaholki.cz/ Jelen (CZ) – https://www.jelenmusic.cz/ Jananas (CZ) – http://jananas.cz/ Věra Martinová (CZ) – http://www.martinova.cz/ Robin Mood (CZ) – https://www.facebook.com/RobinMoodRBNMD/ Bystrík Banda (SK) – https://www.bystrik.com Berenika Kohoutová (CZ) – https://www.facebook.com/Kohoutovaberenika AC/DC Czech revival (CZ) – https://www.acdcczechrevival.cz