IMPROFEST 2020 - MAESTRO soutěž
WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

IMPROFEST 2020 - MAESTRO soutěž

pátek 31. ledna od 19:30
Prostor39, Praha
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 10 dní

Základní vstupenka

Základní cena 200 Kč Koupit
Student Školy improvizace 150 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Ve pátek 31. ledna se v rámci čtvrtého ročníku ZIMNÍHO IMPROFESTU 2020 (www.improfest.cz) můžete těšit na vystoupení našich studentů ze Školy improvizace, kteří se utkají o titul IMPRO MAESTRO.

Maestro je formát Keitha Johnostona, ve které dochází k postupnému vyřazování hráčů. Dva režiséři náhodně losují hráče a zadávají jim situace a improvizační hry, Diváci pro ně posléze hlasují a jak představení pokračuje, hráči s nejnižším skóre postupně odpadávají, až zůstane jeden jediný - Maestro! Jako bonus je účast i lektorské dvojice. Všichni budou potřebovat nejen vaší podporu, ale i tvrdé rozhovací schopnosti, tak neváhejte dorazit.

 

Více informací

Čtvrtý ročník festivalu ŠKOLY IMPROVIZACE (www.skolaimprovizace.cz). je opět tady. V jeho zimní části se můžete přijít nejen podívat na vystoupení, ale i si improvizaci vyzkoušet. Během dvou týdnů vás čeká 10 improvizačních představení, 5 tématických workshopů pro naprosté nováčky i pokročilé borce.  To vše a ještě více vás čeká na různých místech po Praze. Začínáme od 27. ledna a končíme 7. února.  Těšíme se na Vás! 

Více na www.improfest.cz