Vladimír Mišík & ETC...
HUDBA

Vladimír Mišík & ETC...

středa 6. května od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenka do mobilu
Cena 350 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 6. května
do zdražení 33 dní

Přízemí

Základní cena 350 Kč

Přístavky vlevo

Základní cena 350 Kč

Přístavky vpravo

Základní cena 350 Kč

Balkon

Základní cena 350 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od šedesátých let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí.


Pod značkou ETC začala kapela s Vladimírem Mišíkem vystupovat v roce 1974. Přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v osmdesátých letech koncertuje Vladimír Mišík s ETC dodnes.


V listopadu 2019 vydal Vladimír Mišík ve spolupráci s producentem Petrem Ostrouchovem devět let po poslední řadové desce sólové album “Jednou tě potkám”. Tentokrát přizval Vladimír Mišík k natáčení alba muzikanty z Blue Shadows producenta Petra Ostrouchova (Matěj Belko, Martin Novák, Petr Ostrouchov a Josef Štěpánek) a řadu hostů (Jiří Bárta – violoncello, Jan Steinsdörfer – piano, Jan Kořínek – Hammond, Casey Driessen – housle, Norbi Kovács – kytara, Markéta Foukalová a Veronika Vítová – vokály, a další). S irským písničkářem, zpěvákem a svým vrstevníkem Paulem Bradym nazpíval Vladimír česko-anglický duet s názvem “Brothers”.

 

Vystupující

Vladimír Mišík (CZ) – http://www.vladimirmisik.cz/