Předprodej byl ukončen

TABÁK Kabát revival + ROCKSOAR Slovácké léto 2020
FESTIVAL / KONCERT / Hudba – Pop, Rock

TABÁK Kabát revival + ROCKSOAR Slovácké léto 2020

pátek 3.7.2020 od 18:30
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště

O akci

Zahajovací večer sportovně kulturní akce Slovácké léto 2020.

V rámci večera se můžete těšit na oblíbené místní hudební skupiny Tabák a Rocksoar, které zahrají to nejlepší ze svého repertoáru. Večer zakončí písničkář Honza Grebík

Přijďte podpořit svou oblíbenou kapelu.

Kompletní informace na www.slovackeleto.cz

Více informací

Slovácké léto poprvé ve své třináctileté historii opouští Masarykovo náměstí a přeosuvá se do azylu Městského fotbalového stadionu.

Zakoupením vstupenky se návštěvník zavazuje dodržovat pravidla stanovené provozním řádem akce, který je dostupný na www.slovackeleto.cz.

Areál bude otevřen 30 minut před zahájením první kulturní produkce. Areál bude uzavřen ve 24:00 hodin.

Kapacita areálu je stanovena na 950 osob. Vstup do areálu je povolen přednostně osobám, které si zakoupily lístek v předprodeji. Zbylá kapacita areálu bude dostupná v prodeji na místě.

V rámci akce je používán bezkontaktní platební systém. Při vstupu si návštěvník zakoupí platební čip, na který nabije finanční kredit. Platební čip je možné využívat po celou dobu konání akce. Nevyčerpaný kredit je možné směnit zpět na peníze při opuštění akce, případně budou vráceny na uvedený bankovní účet prostřednictvím vyplnění informací v odkazu, který návštěvník obdrží při zakoupení čipu.

Prodej nápojů je realizován formou zálohovaných vratných kelímků. Kelímek je možné vrátit v prodejních stáncích, případně ve sběrných místech k tomu určeným, nebo si jej může návštěvník odnést jako suvenýr. Vrácení kelímků je možné v provozní době akce. Na osobu bude vykoupeno maximálně 5ks kelímků.

Kompletní informace na www.slovackeleto.cz

 

Pořadatel