Akce byla zrušena

Lehkej Pokondr Romana Ondráčka Slovácké léto 2020
HUDBA Pop, FESTIVAL

Lehkej Pokondr Romana Ondráčka Slovácké léto 2020

neděle 5.7.2020 od 21:30
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště

O akci

Nový “Pokondří projekt” nabízí zbrusu novou podiovou show s živou kapelou “Rakeťáci”, toto uskupení spojilo dohromady opravdu špičkové hudebníky ze známých českých populárních kapel! Mirek Lacko – klávesy(Melody Makers) Ondřej Sluka – bicí (Nightwork) Vladimír Kliment – bassa (Charlie Band) Jaroslav Friedl – kytara (nej kytarista v EU), show zpestřují speciálně připravené projekce k jednotlivým songům, a dokonalý zvukový a světelný design.

Těšit se můžete i na nové hity, které Roman Ondráček s Rakeťáky připravuje pro rok 2020!

Večer zakoční Honza Grebík se svým sólovým kytarovým koncertem

Více informací

Kompletní informace na www.slovackeleto.cz

Slovácké léto poprvé ve své třináctileté historii opouští Masarykovo náměstí a přeosuvá se do azylu Městského fotbalového stadionu.

Zakoupením vstupenky se návštěvník zavazuje dodržovat pravidla stanovené provozním řádem akce, který je dostupný na www.slovackeleto.cz.

Areál bude otevřen 30 minut před zahájením první kulturní produkce. Areál bude uzavřen ve 24:00 hodin.

Kapacita areálu je stanovena na 950 osob. Vstup do areálu je povolen přednostně osobám, které si zakoupily lístek v předprodeji. Zbylá kapacita areálu bude dostupná v prodeji na místě.

V rámci akce je používán bezkontaktní platební systém. Při vstupu si návštěvník zakoupí platební čip, na který nabije finanční kredit. Platební čip je možné využívat po celou dobu konání akce. Nevyčerpaný kredit je možné směnit zpět na peníze při opuštění akce, případně budou vráceny na uvedený bankovní účet prostřednictvím vyplnění informací v odkazu, který návštěvník obdrží při zakoupení čipu.

Prodej nápojů je realizován formou zálohovaných vratných kelímků. Kelímek je možné vrátit v prodejních stáncích, případně ve sběrných místech k tomu určeným, nebo si jej může návštěvník odnést jako suvenýr. Vrácení kelímků je možné v provozní době akce. Na osobu bude vykoupeno maximálně 5ks kelímků