Předprodej byl ukončen

23 filmových melodií - videokoncert
ONLINE, HUDBA Pop / Jazz / Blues / Klasika

23 filmových melodií - videokoncert

19. ledna od 9:00 – 31.3.
Streamio, Online

O akci

Koncert vznikl jako sestřih záznamů živých koncertů 23 filmových melodií v různých koncertních sálech (zejména v nádherném prostoru Jeruzalémské synagogy v Praze) v letech 2019-2020 a hraje na nich:

Melody Quartett (Dana Jelínková - I. housle, Petra Boehm - II. housle, František Jelínek - viola, Barbora Soukupová - violoncello)

Získáte právo na 3 přehrání tohoto videa - na streamio.cz

Celková délka nahrávky je 76:29 minut a zabírá asi 5,2 GB

 

PROGRAM - hudba z 23 filmů:

Piráti z Karibiku, Tenkrát na západě, Sedm statečných, Titanic, Amélie z Montmarteru, Kristián, Harry Potter, Čarodej ze země Oz, Pán Prstenů, Kmotr, Statečné srdce, Růžový panter, Schindlerův seznam, Mamma Mia, Angelika, markýza andělů, Fantom Opery, Star Wars, Shrek, James Bond - Skyfall, Forrest Gump, Snídaně u Tiffaniho, Moulin Rouge a Indiana Jones

Více informací

Melody Quartett je moderní smyčcové kvarteto, které se soustředí především na filmovou hudbu a smyčcové covery moderních písniček.

Jsme profesionální hudebníci působící v Národním divadle v Praze, Hudebním divadle v Karlíně aorchestru ČNSO. Především ale působíme na koncertech, větších eventech, kongresech, předávání cen,firemních večírcích a svatbách. Repertoár je velmi pestrý, čítá cca 250 skladeb. Nabízíme vlastní koncertní projekty – především filmové, muzikálové , operetní, klasické a takévýchovné koncerty. Na vyžádání jsme schopni vystoupit jako čistě dámské kvarteto. Byli jsme součástí různých kapel ( Janek Ledecký, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Vesna), natáčíme smyčce do písniček, reklam, filmu. Několik let jsme byli součástí projektu Vivaldianno s Michalem Dvořákem a Jaroslavem Svěceným. Jako členové větších orchestrů jsme cestovali po celém světě a vystupovali s hvězdami jako jsou: Rod Stewart, Sting, Andrea Bocelli, Ennio Morricone, Vanessa Mae a téměř všemi z české scény: Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Lucie, Olympic, Chinaski, Václav Noid Bárta, Michal Hrůza, Petr Kolář atd..

 

Koncertní agentura FIDELIO (www.koncerty-fidelio.cz):

STRUČNĚ Z HISTORIE

Koncertní a umělecká agentura Fidelio, s. r. o. resp. její předchůdce, obč. sdružení FIDELIO bylo založeno již v roce 2001 a působíme v současné době zejména v Praze, ale příležitostně pořádáme koncerty i v jiných městech - České Budějovice, Český Krumlov, Plzeň, Brno a od roku 2020 také Liberec.  Za 18let (2002-2020), po kterou sdružení a navazující subjekty na trhu působí, jsme uspořádali více než 600 koncertů v mnoha městech České Republiky. Naše koncerty vyposlechlo více než 50 000 posluchačů.