Webinář: Co víme o zabíjení? psychologické aspekty
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Webinář: Co víme o zabíjení? psychologické aspekty

čtvrtek 11. března od 18:00
Live stream, Online
Vstupenka do mobilu
od 60 bez dalších poplatků do 310 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 12 dní

Vstupenka na webinář

Základní cena 250 Kč Koupit

Potvrzení o účasti v pdf.- platí jen se vstupenkou

Základní cena 60 Kč Koupit

Vstupenka na webinář + Potvrzení o účasti v pdf.

Základní cena 310 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Dříme v každém z nás potenciál stát se vrahem? Kdy nastává bod zlomu, ve kterém běžná lidská agresivita přeroste do monstrózního aktu vraždy? Jakou motivaci musí mít člověk, jenž je schopný vzít život? Do jaké míry je tento skutek podmíněný jeho inteligencí, stavbou těla, pohlavím, rodinným zázemím či dobou, v níž žije? Může psychicky zdravý člověk zabít a může už dítě nést znaky budoucího vraha? Výklad mentální anatomie vraždy od jejího myšlenkového zárodku, přes realizaci až po následky, které zanechá na duši vraha, nám přednese známý psycholog a zkušený soudní znalec Anton Heretik. Přijďte se po jeho boku podívat do hlavy lidem, jimž v žilách namísto krve koluje zlo.

 

Prof. PhDr. Anton Heretik, CSc.

je popřední slovenský psycholog a soudní znalec specializující se na klinickou a forenzní psychologii. Cestu ke svému oboru si našel prostřednictvím beletrie a po absolvování studia psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Komenského se na fakultu vrátil v roce 1985 jako pedagog. V současnosti tam působí jako profesor klinické psychologie. Mezi lety 1973 až 1985 působil jako klinický psycholog na Psychiatrické klinice Fakultní nemocnice v Bratislavě. Jako soudní znalec se již čtyřicet let zaměřuje na posuzování pachatelů násilné trestní činnosti. Napsal první česko-slovenskou vysokoškolskou učebnici forenzní psychologie, a kromě učebních textů publikoval desítky odborných studií a populárně-naučných knih z oblasti psychopatologie, psychodiagnostiky a psychoterapie. Zároveň s pedagogickou a vědeckovýzkumnou činností nadále působí jako klinický psycholog v soukromé poradenské praxi.

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon                    anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení.

— Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes          který se na webinář lehce připojíte. Pokud si vstupenku zakoupíte v den konání        webináře, odkaz vám zašleme půl hodinu před jeho začátkem. 

— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit         a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen               poslouchat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.

— V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám               bude k dispozici po dobu 30 dní.

— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.

— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.

— Na jeden vstup se může zúčastnit celá rodina.

                        

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde:

bit.ly/Webinare_OtazkyOdpovedi