Webinář: Juraj Karpiš: Jak přežít zlé peníze
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Webinář: Juraj Karpiš: Jak přežít zlé peníze

středa 17. března od 18:00
Live stream, Online
Vstupenka do mobilu
od 220 bez dalších poplatků do 280 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 14 dní

Vstupenka na webinář

Základní cena 220 Kč Koupit

Vstupenka na webinář + Potvrzení o účasti v pdf.

Základní cena 280 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Není tomu tak dlouho, kdy finanční krize naposled ponořila hlavy bankéřů z Wall Street do smutku a běžné lidi naučila skromnosti. Teď, na prahu nové dekády, jí společnost opět čelí. Pandemie koronaviru ovšem s sebou nepřinesla pouze jistou hrozbu zdravotní a ekonomické krize, ale při jejich nesprávném zvládnutí i hrozbu krize fiskální či měnové. Co to znamená pro ekonomiku našeho státu a jaký to bude mít dopad na naše osobní finance? Dá se ekonomika ozdravit či reformovat? A do čeho se vyplatí v této době investovat? Zjistěte v přednášce ekonoma Juraje Karpiše, jak žít dobrý život i v době zlých peněz! Ve svém webináři nám předestře krizovou mozaiku informací o ekonomické situaci v našem regionu, v eurozóně i ve světě, slabých místech fungování dnešního finančního systému, ale i peněžní evoluci a budoucnosti kryptoměn.

 

Juraj Karpiš ve svém webináři vysvětlí:

- aktuální ekonomickou situaci doma v eurozóně a ve světě

- základní principy osobních financí

- co jsou zlé peníze a jaké jsou jejich efekty

- vztah zlých peněz a finanční krize

- jak bude vypadat ekonomika po tom, co skončí masivní fiskální a monetární              stimulace

- proč rostou akcie

- jaká jsou největší rizika pro ekonomiku a finanční systém během následujících let

- praktické rady, jak předcházet negativním dopadům zlých peněz na osobní finance

- co je bitcoin a jak probíhá evoluce peněz

 

Mgr. Juraj Karpiš

je ekonomický analytik a spoluzakladatel think tanku INESS. INESS - Institut ekonomických a společenských analýz působí od ledna 2006 a v současnosti je médii nejcitovanějším ekonomických think-tankem na Slovensku. Juraj Karpiš ukončil Fakultu managementu UK v Bratislavě se specializací na finanční management. Předtím, než začal působit v INESS, byl zaměstnaný v komerčních finančních institucích v zahraničí a na Slovensku. Zaměřuje se na monetární politiku, veřejné finance a zdravotnictví. Je členem Klubu ekonomických analytiků, byl členem Kolegia ministra financí SR Ivana Mikloše. Radí politickým stranám, zájmovým a investičním skupinám. V rámci dlouhodobé specializace na fungování finančního systému sledoval a komentoval krizové dění, čímž přispěl k ekonomickému vzdělávání na Slovensku. Časopis .týždeň ho označil za osobnost roku 2011. V roce 2015 vydal ekonomický bestseller „Zlé peniaze – sprievodca krízou“, v únoru 2021 mu vyšla další kniha „Ako na zlato – praktický sprievodca sporením v zlate“. Vydává online časopis „Zlé peniaze, dobrý život“. Je členem krizového ekonomického štábu ministra financí SR.

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon anebo        notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. 

— Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes          který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání          akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.

— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a       klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen                   poslouchat. 

— Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve vašem      internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde                    registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.

— V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám               bude k dispozici po dobu 30 dní.

— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.

— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.

— Na jeden vstup se může zúčastnit celá rodina.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde:

bit.ly/OtazkyOdpovediCZ