Webinář: Plaché dítě — příčiny, integrace a aktivace
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Webinář: Plaché dítě — příčiny, integrace a aktivace

pondělí 31. května od 19:00
Live stream, Online
Vstupenka do mobilu
od 250 bez dalších poplatků do 310 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 31. května

Vstupenka na webinář

Základní cena 250 Kč Koupit

Vstupenka na webinář + Potvrzení o účasti v pdf

Základní cena 310 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Nedokážete se už dál dívat na to, jak plachost ztrpčuje vašemu moudrému a šikovnému dítěti dětství? Jak je kvůli jeho bázlivosti a citlivosti vyčleňováno z kolektivu, bojí se navazovat nové kontakty nebo se naplno projevit ve třídě a mezi spolužáky? Vaše dítě už nemusí sedět v koutě! Zjistěte, jak mu pomoci rozvinout zdravé způsoby smiřování se se strachem a překonávání úzkosti! V online přednášce určené rodičům, učitelům a vychovatelům se pod taktovkou zkušené rodičovské a výchovné poradkyně Martiny Vagačové dozvíme, proč a jak plachost a citlivost vznikají, přiblížíme si způsoby, jak s dítětem trénovat sociální zručnosti, podporovat v něm odvahu, sebedůvěru a průbojnost, ale i ukážeme si i jak se sami chovat, abychom mu šli dobrým příkladem.

 

RNDr. Martina Vagačová

Je rodičovská a výchovná poradkyně, věnuje se individuální psychologii, poradenství a vzdělávání ve výchově jako lektorka přes program Efektivní rodičovství. Je autorkou praktické a inspirativní knihy o výchově: Ako prežiť rodičovstvo – láskavý sprievodca rešpektujúcim prístupom. Již přes 11 let pracuje především s rodiči, ale i s lidmi, jimž leží na srdci vztahy dospělých a dětí. Vytváří prostor a příležitosti k učení, sdílení a praktický rozvoj postojů a zručností potřebných pro harmonický vztah mezi rodičem a dítětem. „Vše je o budování vztahu a respektující komunikaci. Rodičovství vnímám jako cestu. Ta s sebou přináší pocity velké radosti a naplnění, ale i frustrace a vyčerpání. Jsem ráda, že můžu nabídnout pomocnou ruku“. Pravidelně publikuje v tisku, přednáší na webinářích o různých výchovných a rodičovských problémech, organizuje workshopy a při individuálním poradenství nezapomíná i na osobnostní rozvoj klientů a budování kvalitních partnerských vztahů jako základu pro příznivé rodinné prostředí. 

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

  • Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. 
  • Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.
  • Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat. 
  • Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

  • Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
  • V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám bude k dispozici po dobu 5 dní.
  • Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
  • Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
  • Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde.