Předprodej byl ukončen

Webinář: Plaché dítě — příčiny, integrace a aktivace
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Webinář: Plaché dítě — příčiny, integrace a aktivace

pondělí 31. května od 19:00
Live stream, Online

O akci

Nedokážete se už dál dívat na to, jak plachost ztrpčuje vašemu moudrému a šikovnému dítěti dětství? Jak je kvůli jeho bázlivosti a citlivosti vyčleňováno z kolektivu, bojí se navazovat nové kontakty nebo se naplno projevit ve třídě a mezi spolužáky? Vaše dítě už nemusí sedět v koutě! Zjistěte, jak mu pomoci rozvinout zdravé způsoby smiřování se se strachem a překonávání úzkosti! V online přednášce určené rodičům, učitelům a vychovatelům se pod taktovkou zkušené rodičovské a výchovné poradkyně Martiny Vagačové dozvíme, proč a jak plachost a citlivost vznikají, přiblížíme si způsoby, jak s dítětem trénovat sociální zručnosti, podporovat v něm odvahu, sebedůvěru a průbojnost, ale i ukážeme si i jak se sami chovat, abychom mu šli dobrým příkladem.

 

RNDr. Martina Vagačová

Je rodičovská a výchovná poradkyně, věnuje se individuální psychologii, poradenství a vzdělávání ve výchově jako lektorka přes program Efektivní rodičovství. Je autorkou praktické a inspirativní knihy o výchově: Ako prežiť rodičovstvo – láskavý sprievodca rešpektujúcim prístupom. Již přes 11 let pracuje především s rodiči, ale i s lidmi, jimž leží na srdci vztahy dospělých a dětí. Vytváří prostor a příležitosti k učení, sdílení a praktický rozvoj postojů a zručností potřebných pro harmonický vztah mezi rodičem a dítětem. „Vše je o budování vztahu a respektující komunikaci. Rodičovství vnímám jako cestu. Ta s sebou přináší pocity velké radosti a naplnění, ale i frustrace a vyčerpání. Jsem ráda, že můžu nabídnout pomocnou ruku“. Pravidelně publikuje v tisku, přednáší na webinářích o různých výchovných a rodičovských problémech, organizuje workshopy a při individuálním poradenství nezapomíná i na osobnostní rozvoj klientů a budování kvalitních partnerských vztahů jako základu pro příznivé rodinné prostředí. 

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

  • Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. 
  • Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.
  • Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat. 
  • Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

  • Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
  • V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám bude k dispozici po dobu 5 dní.
  • Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
  • Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
  • Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde.