Queenie Universum Tour 2021
HUDBA Rock / Pop

Queenie Universum Tour 2021

čtvrtek 12. srpna od 20:00
Letní kino, Ústí nad Labem
Vstupenka do mobilu
Cena 690 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 12. srpna

Sektor A

Základní cena 690 Kč Koupit

Sektor B

Základní cena 690 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

QUEENIE i letošní rok vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour zavítají 12.8. do Ústí nad Labem. Svůj veliký koncert v jednom z největších letních kin v Evropě uskuteční vůbec poprvé.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do třinácti českých měst. Velký zájem o kapelu vzbudily již předchozí dva ročníky tour Pod širým nebem, proto i s ohledem na omezenou kapacitu letošních koncertů doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.   

Díky dlouhé koncertní pauze se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem ladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při vstupu do areálu koncertu. „Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, abyste si koncerty užili. Nechte se vtáhnout do našeho Universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná včetně cateringu. Ochutnáte nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho.

A samozřejmě se můžete těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show. V neposlední řadě vás čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijete pouze na živém koncertě.

Vystupující

Queenie (CZ) – web