Národní svolání - Dědictví
OSOBNÍ ROZVOJ

Národní svolání - Dědictví

17. září od 17:00 – 18.9.
Národní dům na Vinohradech, Praha
Vstupenka do mobilu
od 10 bez dalších poplatků do 399 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

předprodej končí 17. září
do zdražení 5 dní

Základní vstupenka

Základní cena 399 Kč Koupit
Vstupenka požehnání 1 111 Kč Koupit

Dětská vstupenka (0 - 15 let)

Vstupenka pro děti do 15 let (včetně)

Základní cena 10 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

O akci

Je NOVÝ DEN! Vyhlásil Ježíš v prorockém snu, který mi dal na jaře 2017.
Od té doby sdílím toto poselství naděje s každým křesťanem v České republice, ke kterému se mi podařilo dostat.

Na základě toho povstal v národě ostatek lidu, který se staví do mezery a funguje jako panty dveří, díky kterým může Bůh změnit běh dějin Česka. 
Minulý podzim jsme se sešli jako JEDNA rodina - Boží rodina - společně katolíci a protestanté z různých církví, ze všech koutů národa. Spojili jsme svá srdce, abychom se postavili před Boha, našeho Otce, za celý národ.  Bojovali jsme za to, aby Bůh nenechal náš národ jako sirotka, ale vykoupil ho. Abychom byli národem, který by byl hoden nazývat se dědictvím našeho Pána Ježíše Krista.
Bůh vyslyšel naše prosby! Bůh Otec prohlašuje, že je v Česku DOMA. Tatínek je doma!

Srdečně vás jménem národního týmu zvu, abyste se přidali k vaší duchovní rodině, která je ochotná postavit se před Boha, našeho Otce a zápasit o dědictví synů a dcer. Náleží vám Hospodinovo dědictví a v duchu Kristova synovství se o něj společně přihlásíme.

Už toho bylo dost. Česko jako národ už není sirotkem. Pokud už nejsme sirotci, je čas přijmout dědictví.

Nejedná se o konferenci nebo vystoupení jednoho člověka. Nejde o seminář nebo vyučování. Zveme vás na národní svolání/shromáždění pro všechny, kteří milují Boha a následují Ježíše, aby se postavili před Bohem, naším Otcem, a napravili s ním škody napáchané na Česku před 400 lety. Pokud chceš od Boha přijmout požehnání a dědictví, přidej se. Přijď takový, jaký jsi - nedokonalý a se spoustou problémů, stejně jako my všichni - jeho synové a dcery.

Přijď a postav se s námi před Boha nejen proto, abys přijal požehnání pro sebe osobně, ale také proto, abys viděl zrození nového dne a NOVÉHO ČESKA. Nacházíme se v historickém období. Nikdy předtím ani nikdy potom nenastane tento příhodný čas “Kairos” 400 letého výročí, kdy může dojít k vykoupení historie a začíná se psát nová kniha.

Zúčastni se této historické chvíle a buď s námi, když začneme psát první kapitolu nového Česka, ve kterém budou žít následující generace.

Je nový den!
Je nové Česko!

Hany Soryal jménem národního týmu

Více informací o nás a naší vizi najdete na našem webu: 
https://www.jenovyden.cz/

Více informací

Program pro dětí od 5 let bude zajištěn. Rodiče jsou za své děti zodpovědní v průběhu celé akce.

Začátek je v pátek 17:00, konec není pevně daný - nejpozději ve 24:00. Začátek sobotního programu bude oznámen v pátek večer a na našich médiích (Facebookhttps://www.jenovyden.cz/). Konec v sobotu opět do 24:00.

Berte prosím na vědomí, že v prostorách není možné konzumovat vlastní jídlo. V okolí je k dispozici mnoho restaurací a obchodů.