Předprodej byl ukončen

Webinář: J.Halda-Vztahy v rodině a význam rodinných rituálů
KONFERENCE / KONGRES / ONLINE / PŘEDNÁŠKA

Webinář: J.Halda-Vztahy v rodině a význam rodinných rituálů

čtvrtek 2.12.2021 od 20:30
Live stream, Online

O akci

Jsou alfa a omega toho, jimiž jsme a jak se chováme. Vztahy v rodině patří mezi ty nejdůležitější a nejintenzivnější, a proto se jim vyplatí věnovat! Jaký dopad mají na náš další život? Umíme je přetvářet k lepšímu a platí i tu, že na „hru“ je třeba dva? Odpovědi nabídne zkušený lektor Jiří Halda, který přiblíží i důležitost rodinných rituálů. Ať už jde o malá gesta nebo velké výroční události, formují náš pohled na svět a kreslí vzory vztahů, které posouváme dál. Společně si povíme to, jak se vyhnout škodlivým návykům, jak funguje struktura v rámci rodinného světa a čím se můžeme inspirovat.

 

Mgr. Jiří Halda 

je učitel, speciální pedagog, logoped a diagnostik. Specializuje se na děti v předškolním věku. Zaměřuje se především na problematiku výchovy dětí, předškolní zralosti a procesů učení. Je absolventem Pedagogické fakulty v Hradci Králové a Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 1993 – 2006 působil jako učitel a speciální pedagog na základních a speciálních školách a v Pedagogicko-psychologické poradně v Olomouci. Od roku 2006 působí jako lektor, diagnostik, intervent a personální poradce.

 

FACEBOOK EVENT

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

  • Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení.
  • Do webináře se lehce připojíte prostřednictvím kódu z vaší zakoupené vstupenky.
  • Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat.
  • Live stream webináře se vysílá přímo ve vašem internetovém prohlížeči na platforme Tootoot. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

  • Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
  • Po odvysílání webináře vám bude po dobu 7 dní okamžitě k dispozici jeho záznam na stejné webové adrese s totožným přístupovým kódem.
  • Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
  • Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
  • Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.