Natural Wine Fest 2022
FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE

Natural Wine Fest 2022

sobota 30. dubna od 12:00
Tržnice Brno, Brno
Vstupenka do mobilu
Cena 790 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 30. dubna

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Druhý ročník největšího moravského festivalu naturálních vín se blíží!

//  for ENG scroll down  //

Naturální víno přímo od vinařů, přátelé všude okolo, hudba z vinylů jako za starých časů a dobré jídlo k tomu. Takhle bychom popsali první ročník, který nás nabil takovou pozitivní energií, že musíme hned navázat dalším!

V centru Brna zůstaneme, pouze se z vnitrobloku Vlněny přesuneme do krytého prostoru brněnské Tržnice na Zelném trhu, což nám trochu pojistí jarní nevyzpytatelné počasí. Střešní terasa každopádně bude! Koncept se nemění, v rámci vstupenky na Vás čeká neomezená degustace přes čtyř desítek evropských vinařů (samozřejmě s převahou těch našich), které spojuje poctivý přístup k tomuto řemeslu. Proč při výrobě vína, tak prostě krásného nápoje, používat chemická aditiva, když to jde udělat (mnohem lépe) právě bez nich? Pokud s tímto postojem souhlasíte, tak si tady určitě přijdete na své.

Takže si to pojďme shrnout: 1 vstupenka = neomezená degustace okolo 400 vzorků naturálních vín (ale i ciderů a jiných fermentovaných tekutin jako třeba parádní Euforia), mezi kterými se určitě objeví řada podpultovek, na které člověk jen tak nenarazí.

Neváhejte sledovat tuto událost a náš Instagram, kde budeme průběžně zveřejňovat organizační informace a jména potvrzených vinařů!

Těšíme se na Vás,
NWF tým

 

 ENG // Natural Wine Fest 2022 is coming!

Juicy low-intervention wines poured by the producers themselves, friends all over the place, music played from a vinyl records and nice food. That's how the first NWF could be described. Let's get ready for the second edition!

The upcoming event takes place just in the city center of Brno - at Tržnice hall situated at Zelný trh square. You can expect to meet up to 50 natural winemakers from Central Europe accompanied by several other natural drinks producers.

How it works? With the festival ticket, which you can purchase on-line, you join an unlimited tasting of more than 400 wine samples including some rare bottles of course. It's also a unique experience to meet all the people from the wineries in person.

If you don't want to miss new information about producers' lineup and organization, keep following this event and our Instagram account!

 

Seznam potvrzených vinařů (aktualizujeme) // List of confirmed producers (updating)

CZ: Vinařství Směska, Vinařství Petr Marada, Stanislav Charvát, Martin Vajčner, Sklep 58, Milan Nestarec, Vina Herzánovi, Vinařství Jaroslav Osička, Donatus, Vinařství Tři čtvrtě, Michal Kacetl, Vinařství Syfany, Dobrá Vinice, Utopia Cider, Aleš Kovář

EU: Tomcsányi Family Winery (HU), Vaskapu (HU), Michal Bažalík (SK), 7 Řádků (SK), Weingut Rudolf Fidesser (AT), Slobodné vinárstvo (SK), Ploder-Rosenberg (AT), Bott Frigyes (SK)