Předprodej byl ukončen

Adventní ženský kruh s kakaovou ceremonií (Praha)
HUDBA Spirituální, PARTY, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Adventní ženský kruh s kakaovou ceremonií (Praha)

pátek 10.12.2021 od 18:00
Sál Valkýra, Praha

O akci

Adventní ženský kruh s kakaovou ceremonií a jemnou masáží obličeje s vůní čokolády (Praha)

Nech rozzářit své oči, otevři své srdce při večerním setkání v kruhu žen

 

CO TĚ ČEKÁ?

Milé ženy,

  srdečně Vás zveme na adventní večerní setkání v ženském kruhu.

  Dovolte si zastavit se, udělejte si čas pro sebe a odpočiňte si. Nechte opečovat své tělo i duši v jemné jinové esenci mezi ostatními ženami.

  Společně vytvoříme rituální prostor pro jemnou a laskavou medicinku kakaa. Očistíme prostor i sebe, požádáme o podporu bytosti prostoru, kakaa i čokolády.  Prostřeme stůl hojnosti, který může každá z nás obohatit o nějakou dobrotu a u kterého budeme společně sdílet.

  Kakao blahodárně působí na naši náladu, otevírá srdeční čakru a propojuje nás s naším nitrem. Působí i jako afrodiziakum a podporuje naši sexualitu - aktivitu, živost, tvořivost....

  V meditaci se propojíme s bytostí kakaa, vyslovíme svůj záměr či přání a poté budeme medicinu kakaa vědomě pít - sdílet, zpívat, tančit... ochutnávat ze stolu hojnosti a dělat si radost.

  Na závěr nás čeká jemná hýčkající masáž obličeje a dekoltu s vůní čokolády.

 

Doporučení:

- v den ceremonie nepijte kávu, alkohol a neužívej jiné povzbuzující látky

- den před ceremonií vynechejte masitou stravu

- na kruh přijdi ve volných pohodlných šatech či sukni, které podpoří ženskou esenci v nás

- máš-li šamanský buben, chřestidlo či jiný hudební nástroj je vítaný

- přines s sebou drobný dáreček pro jinou ženu jako symbol otevřeného srdce a hojnosti v hodnotě max do 100 Kč

- vyrábíš-li něco vhodného jako milý vánoční dárek - prezentace a drobný prodej bude umožněn po oficiální části

 

  organizátorky: Martina Magdaléna, Michaela a host Martina Spilková (specializuje se na tantrické masáže, terapii NLP, šamanismus a vědomou práci s tělem)
  hudební hosté sestry Leona a Marie Lenka a společné mantrování

LEKTOŘI

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

  • Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí - KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu - cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství.