Osvoboď svoji mysl
HUDBA Spirituální, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, UMĚNÍ, TANEC, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Osvoboď svoji mysl

2. března od 17:00 – 6.3.
Meditační centrum Buchov, Postupice
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 2. března

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Osvoboď svoji mysl

Prožitkový kurz osobního rozvoje, sebepřijetí, rozpuštění bloků, restart života

 

CO TĚ ČEKÁ?

  Kurz Osvoboď svou mysl je nyní výjimečně prodloužený o jeden den, to nejlepší z kvantrických cvičení, technik a meditací obohacené o nové prvky.

 

  Tématické zaměření kurzu zůstává, forma a náplň je nová :-).

 

  Kurz zaměřený na objevení a rozpuštění našich bloků, limitujících programů a traumat z dětství, objevení svého potenciálu a nastartování nového života.

 

  V úvodu si zopakujeme nejdůležitější prvky z prvního stupně kurzu. Tohoto kurzu se tedy může zúčastnit i ten, kdo zatím první stupeň neabsolvoval.

 

  Projdeme zásadní období života, ve kterých vznikaly bloky a negativní programy naší mysli. Velmi účinnými technikami se dostaneme opravdu velmi hluboko a můžeme "přeprogramovat" své nastavení, osvobodit se a sami se chopit kormidla svého života. Zažijeme např. „Léčivé kruhy harmonie“, mužský a ženský kruh, "Velkou Pandoru" a další.

 

  Prožiješ rituál smrti a znovuzrození, který Tě očistí od starých křivd, pocitu odloučení, ohrožení, pocitu že nikam nezapadáš a nejsi dost dobrý.

 

  Kurz vrcholí krásným harmonizujícím workshopem, který Ti pomůže plně probudit Tvůj potenciál a ověřit si sílu Tvé vlastní mysli.

 

  Díky této práci na sobě objevíš, kým skutečně jsi, a začneš žít v souladu sám se sebou. Objevíš lásku k sobě, svoji hodnotu a vnitřní sílu, probudíš svůj potenciál...

 

  V závěru kurzu si zopakujeme a procvičíme naučené techniky tak, abys je mohl využívat pro svůj další osobní růst. Najdeš v nich mocné nástroje, které Ti pomohou v nejrůznějších životních situacích.

 

 Pokud se člověk o práci s traumaty pokouší sám, může odkrýt věci, se kterými neumí dál pracovat. V kurzu dbáme na to, aby se všechny problémy a otevřené rány zase zacelily, rozjitřené emoce uklidnily a odjížděl jsi v plné síle a harmonii se sebou samým. 

 

 Některé z Technik, které se na kurzu naučíš a procvičíš pro praktické využití v životě:

  Silvova metoda – Vstup do základní meditační hladiny mozkových frekvencí Alfa + procvičení nejúčinnějších technik

  Vyšší kvantování – Pocitová kvantová vlna

  Vědomé energetické léčení - schopnost "pochopit" nemoc a vyléčit ji tak během okamžiku

  Pokročilé kvantování – schopnost přijmout realitu na nejhlubší – skutečné – energetické úrovni

  Pokročilý energetický výcvik – schopnost udržet své tělo i mysl čilé, čiré a mladé. V souladu s proudem života. Schopnost objevit v sobě pramen života

   Objevení síly dynamických meditací

   Pokročilá práce s vědomým dechem jako cesty ke zvládání stresu a většího využití svého potenciálu

  Procvičení technik práce s emocemi, stresem a zvětšení svého potenciálu Kvantování. Soulad s životem, srdcem a přírodou ...

+ UBYTOVÁNÍ

  • bez ubytování (200 Kč/den)
  • ubytování na matraci (300 Kč/noc)
  • ubytování na posteli (400 Kč/noc)

+ OBČERSTVENÍ

  • bez stravy
  • plná penze (400 Kč/den)

LEKTOŘI

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "