Předprodej byl ukončen

Slavné filmové melodie
HUDBA Pop / Jazz / Blues / Klasika

Slavné filmové melodie

čtvrtek 8. září od 19:00
Jeruzalémská (Jubilejní) synagoga, Praha

O akci

Melody Quartett

Dana Jelínková – I. housle,   Petra Bohm – II. housle,  

František Jelínek – viola, Barbora Soukupová – violoncello

 

AMÉLIE Z MONTMARTRU – Thiersen: Comptine d´un autre

FANTOM OPERY – A. L. Webber                     

STATEČNÉ SRDCE – Horner: Main theme

FORREST GUMP – Alan Silvestri

SHREK – Cohen: Hallelujah

POSLEDNÍ Z MOHYKÁNŮ: Jones: Promentory

SEDM STATEČNÝCH – Bernstein: Main theme

PROFESIONÁLOVÉ – Chi Mai

INDIANA JONES - Williams: Raiders March

JAMES BOND – Norman: Theme 007

PRETTY WOMAN – Ray Orbison

TITANIC -  Badelt: My heart will go on

ROCKY 4 – Sullivan: Eye of the Tiger

PIRÁTI Z KARIBIKU – Badelt/Medley

BOND - Eilish: Není čas zemřít

Více informací

Melody Quartett je moderní smyčcové kvarteto, které se soustředí především na filmovou hudbu a smyčcové covery moderních písniček.

Jsme profesionální hudebníci působící v Národním divadle v Praze, Hudebním divadle v Karlíně aorchestru ČNSO. Především ale působíme na koncertech, větších eventech, kongresech, předávání cen,firemních večírcích a svatbách. Repertoár je velmi pestrý, čítá cca 250 skladeb. Nabízíme vlastní koncertní projekty – především filmové, muzikálové , operetní, klasické a takévýchovné koncerty. Na vyžádání jsme schopni vystoupit jako čistě dámské kvarteto. Byli jsme součástí různých kapel ( Janek Ledecký, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Vesna), natáčíme smyčce do písniček, reklam, filmu. Několik let jsme byli součástí projektu Vivaldianno s Michalem Dvořákem a Jaroslavem Svěceným. Jako členové větších orchestrů jsme cestovali po celém světě a vystupovali s hvězdami jako jsou: Rod Stewart, Sting, Andrea Bocelli, Ennio Morricone, Vanessa Mae a téměř všemi z české scény: Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Lucie, Olympic, Chinaski, Václav Noid Bárta, Michal Hrůza, Petr Kolář atd..

 

Koncertní agentura FIDELIO (www.koncerty-fidelio.cz):

STRUČNĚ Z HISTORIE

Koncertní a umělecká agentura Fidelio, s. r. o. resp. její předchůdce, obč. sdružení FIDELIO bylo založeno již v roce 2001 a působíme v současné době zejména v Praze, ale příležitostně pořádáme koncerty i v jiných městech - České Budějovice, Český Krumlov, Plzeň, Brno a od roku 2020 také Liberec.  Za 18let (2002-2020), po kterou sdružení a navazující subjekty na trhu působí, jsme uspořádali více než 600 koncertů v mnoha městech České Republiky. Naše koncerty vyposlechlo více než 50 000 posluchačů.