Předprodej byl ukončen

Škola vaření s Romanem Paulusem - Vánoční menu
JÍDLO / NÁPOJE, OSOBNÍ ROZVOJ

Škola vaření s Romanem Paulusem - Vánoční menu

středa 7.12.2022 od 17:00
Bistro Paulus, Olomouc

O akci

VÁNOČNÍ MENU 7. 12. 2022

Na vánočním kurzu vaření si osvojíte přípravu polévky z pečených kaštanů, naučíte se candáta s kroupetem dančí kýtu na smetaně s hrnečkovým knedlíkem.

V závěru vás čeká pečení vánočky, kterou odteď zvládnete levou zadní (a samozřejmě si ji odnesete domů).

----

 

Vítejte ve škole vaření s Romanem Paulusem!

V každém kurzu se pod vedením michelinského Romana Pauluse a šéfkuchaře Petra Stokláska naučíte připravit výtečné 4 chodové menu. Kromě hodin strávených u plotny si odnesete i spoustu užitečných teoretických znalostí, krásný zážitek, sadu receptů a podepsaný certifikát. 

O alko a nealko režim bude po celou dobu postaráno.

Kurzy probíhají od 17 do 21 hodin v malých skupinkách (max. 14 osob) a díky tomu budete mít plnou pozornost našich šéfů. 

Těšíme se na vás v úžasných nových prostorách Bistro Paulus.

Partnerem školy vaření s Romanem Paulusem je Tescoma.

 

Více informací

Naše bistro má dvě tváře. Každý všední den od časného rána do pozdního odpoledne si u nás dáte výbornou snídani, vyberete z nápaditého obědového menu Romana Pauluse, oceníte kvalitní kávu, snacky, sendviče a dezerty na schůzkách s obchodními partnery, kolegy či přáteli.

O večerech a víkendech nabízíme naše nevšední prostory pro firemní akce, soukromé večírky nebo rodinné oslavy. I my přispějeme svou troškou do mlýna. V následujících týdnech a měsících chystáme pod vedením majitele Romana Pauluse nebo šéfkuchaře Petra Stokláska třeba degustační večeře, školy vaření či zajímavé eventy spojené s uměním a zážitky.