Předprodej byl ukončen

TRUTH of NOW  Netanel Goldberg & Mitsch Kohn and Dror Parker
KONCERT / PŘEHLÍDKA / WORKSHOP / LEKCE / Hudba – Folk / Country, Spirituální, Worldmusic / Tanec

TRUTH of NOW Netanel Goldberg & Mitsch Kohn and Dror Parker

pátek 9.12.2022 od 19:00
Centrum KALIMETA, Kuroslepy

O akci

- TRUTH of NOW -
Netanel Goldberg & Mitsch Kohn
with special guest Dror Parker on percussion 

TRUTH of NOW je ceremonie, která vás zve na cestu do vašeho vnitřního vesmíru... dává prostor vašemu svobodnému projevu... tanci, zpěvu, otevírání srdce, pouštění, integraci... napojte se na svou vnitřní pravdu a svou podstatu ... oslava života ve vděčnosti a odevzdání se okamžiku.

Ponoření – do oceánu vašeho bytí.
Odevzdani se - pravdě okamžiku.
Nechat jít – všeho, co už na své cestě nepotřebuješ.
Vítej – v úžasné bytosti, kterou jste.

Tato večerní ceremonie je intenzivní cestou za sebeobjevováním a je pozváním být tou cestou sám sobě... být tím největším darem sám sobě a dát plnou pozornost a prožitkový prostor skutečnému vyjádření okamžiku. .. se vším, co tam je: pocity, myšlenky, hlas, tělo, pohyb, emoce, prázdnota....

Mitsch a Netanel spřádají z hloubi duše léčivý prostor zvuku, ticha a přítomnosti, ve kterém je umožněno plně se rozvinout bytí každého účastníka. S intuitivními zvuky a melodiemi, léčivými modlitebními písněmi, příběhy a kreativními prostorami zkušeností vás provázejí – za frekvencemi mysli – do hluboce skrytých vnitřních světů. Přímé vyjádření sebe sama hlasem, pohybem, dechem, pláčem a smíchem vás vede do stavu přítomnosti, ve kterém se autenticky prožíváte ve svém pravém bytí. Vstoupíte do své přímé sebezkušenosti a – pokud jste ochotni se do toho pustit – zažijete sami sebe ve své vlastní kvalitě duše... spojeni sami se sebou... dorazíte domů.

Centrum KALIMETA 

• KALIMETA

Hudební Chrám KALIMETA nabízí výjimečné zázemí pro koncerty, semináře, přednášky i přátelská setkání. Tento energeticky významný prostor je v těsné blízkosti přírodní rezervace krásných lesů a řek. Hlavní budova Slunce má průměr 21 metrů a vyzařuje čisté jinové energie, reflektuje světové strany dle magnetických pólů Matky Země a je inspirovaná řeckou hudbou současného skladatele Yanniho. Lidé vnímavější na energie mohou cítit uvolnění a hluboké napojení na své SRDCE. 

Pro hlubší prožitek z koncertu a celého prostoru je možnost přespání přímo v centru KALIMETA. Lze zvolit spaní v sále i v krásných pokojích - nutná rezervace předem na www.kalimeta.cz/registrace.

 

Více informací

Vstupenky 

Včasná vstupenka do 10.11 / 700 Kč
Základní vstupenka od 11.11 / 850 Kč