Balkan Fiesta
PARTY

Balkan Fiesta

sobota 17. prosince od 21:00
Nová Scéna Národního Divadla, Praha
Vstupenka do mobilu
Cena 220
předprodej končí 17. prosince

O akci

BALKAN FIESTA zamíři v prosinci pod střechu NOVÉ SCÉNY NÁRODNÍHO DIVADLA. Zářící ozdobou sobotní noci bude fantastická dechovka Tomáše Průši vyhlášení LOVESONG ORCHESTRA. Lovesongové připravují pro CAFÉ NONA 
pár silných překvapení tak se máme na co těšit ! Čardášovým esem večera bude
špičkový romský akordeonista MÁRIO BIHÁRI. Začne hrát a divadlo bude v jednom kole. O zahájení celé fiesty se postará usměvavý rabínův vnuk KLEZMEROWITZ. Nebude chybět world music classic DJ GADJO.CZ nebo excelentní hráč na brumli bulharsko český mistr JOE HARPER. A to zdaleka není všechno. Na scéně totiž přikládají do ohně celý večer !

OPEN DOOR 21:00 >>> Klasikou balkánských večírků je květina z lásky a štamprle domácí slivovičky pro první BALKANEROS grátis. Kavárna otevře v devět večer tak přijďte včas ať Vám něco neuteče !

Více informací

★★★ PROGRAM ★★★ 

★ LOVESONG ORCHESTRA ( Prague Kings Of Bashavels )
★ MÁRIO BIHÁRI ( čoro moro live )
KLEZMEROWITZ ( chasidká píseň na úvod )
★ DJ GADJO.CZ ( Balkan Fiesta / Radio 1 )
★ JOE HARPER ( jewish harp )
★ SLIVOVIČKA ( welcome štamprle pro první hosty grátis )
★ RUŽIČKA ( květina z lásky nesmí chybět )

 

Celý program BALKAN FIESTY je průběžně aktualizovaný.

Všechny novinky hledejte u nás nebo na facebookové události !

Na pódiích BALKAN FIESTY v minulosti vystoupili : polská diva Magda Navarette a její CARAVANA BANDA, francouzský producent DJ CLICK, skvělá gypsy jazová formace DJANGO ALWAYS, kapela Tomáše Průši dechovka LOVESONG ORCHESTRA, all star formace TRIO ROMANO, akordeonista MÁRIO BIHÁRI, londýnský dj SACHA DIEU, skupina TYGROO nebo broumovská dvojice 
LAVUTARA
. O taneční ktreace se postarali šarmantní tanečnice YAZZ, okouzlující MAYA FULL POWER nebo tanečnice s hadem LADY MARIANA. A samozřejmě bez Vás, by to prostě nebylo ono !

DIVADELNÍ ČORO MORO JAKO NA POUTI !