Ecstatic Dance s DJ Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris
HUDBA Elektronika / Spirituální, TANEC, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Ecstatic Dance s DJ Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris

pátek 17. února od 19:30
V-LIFE, Praha
Vstupenka do mobilu
Cena 460
prodej do 17. února
do zdražení tři dny

O akci

The Flow Works & DJ Alex Einki (Francie)
Extatický tanec+somatická improvizace

V prostoru V-Live - Opletalová 5

Program 
19:30 - začneme pohybovým workshopem se Svetlánou Kim a pokračujeme do Ecstatiku s Dj Einki.

VSTUPENKY v předprodeji do 1.2. -  460 Kč 

Poté 560 Kč
na místě v den akci - 650 Kč 

Najděte svůj vlastní rytmus a proudění jemným probuzením každé části svého těla a přivítáním pohybu, který se uvnitř objevuje.

Prostřednictvím zkoumání intuitivních klíčů k improvizaci v tanci (mechanika a rozmanitost pohybových vzorců, smyslová cesta tance zevnitř ven atd.) jsou tanečníci vyzváni, aby si hráli, experimentovali a hlouběji se propojovali sami se sebou a navzájem.

Cvičení se zaměřuje na budování pocitu svobody, relaxace a zároveň agilnosti a dostupnosti těla/mysli pro svobodný pohyb. Jeho cílem je pomoci tanečníkům plně se otevřít rytmům a melodiím extatického tance a ponořit se do ED cesty pod vedením DJ Einki.

 

EINKI / Paris 

Following a life-changing shamanic experience, EINKI has embarked on a new musical journey that is deeply focused on consciousness and depth. Intuitively dubbed “Medicine Dance Music”, EINKI’s artistry is fused with the desire to bring people together and promote healing and unity through the universal language of of Music and Dance. 

From contemplative vibes to heavy, beat-driven bangers, EINKI's unique style is a blend of sample-based works and original live performances, inspired by traditional and ancient tribal music from around the world.

As a seasoned dancer and DJ, he travels the world to to offer his guidance for Ecstatic Dance events worldwide. With successful collaborations under his belt with artists such as CloZee or Fakear, it will be exciting to see what the future holds for EINKI as he prepares to release his debut EP in 2023. Don't miss the opportunity to join him on a journey of healing and self-discovery through the power of music and dance...

All Links / Follow: https://withkoji.com/@einki

 

Ecstatic Dance koncept : 
Dotknout se vyšších vibrací může být intenzivní, ale také skutečně zábavné a naplňující.
Chcete se dostat do bližšího kontaktu se svým duchovním aspektem? Extatický tanec je skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Je to forma tance, ve které se tanečníci nechávají unášet rytmem. Pohybují se volně na vlnách hudby, aniž by museli následovat konkrétní kroky, což může vést až ke stavům transu a pocitům extáze. Účinky extatického tance – záplavu endorfinů a extázi – lze zažít v různé míře.
Celý rituál je od začátku do konce spirituálně laděn a přináší jak pocity hlubokého napojení se na své bytí a emoce, tak propojení se s ostatními. Tanec slouží jako forma meditace, pomáhá lidem vyrovnat se se stresem a dosáhnout vnitřního klidu. Pocit změněného stavu vědomí, kterého můžete během tance dosáhnout, bývá přirovnáván k pocitům, které zažíváme např. po intenzivním běhu.
Na našich akcích otevíráme bezpečný prostor pro neomezené pohybové vyjádření, skrze které se můžete spojit sami se sebou i s okolím, a především s tím, co nás přesahuje na těch nejhlubších úrovních. Extatický tanec umožňuje autentické propojení se s tělem v prostoru, kde nikdo nikoho nesoudí. Naším záměrem je umožnit vám se opravdu uvolnit tak, aby vaše pravé já mohlo zcela bez zábran zářit ven skrze svobodný pohyb. Lidské tělo je chrámem nepřeberných možností. Přijďte poznat zákoutí toho vašeho, která se odkryjí, až když se člověk opravdu odevzdá vedení svého vlastního těla.

 

Více informací

VSTUPENKY v předprodeji do 1.2. -  460 Kč 

Poté 560 Kč

na místě v den akci - 650 Kč