Radůza s kapelou
HUDBA

Radůza s kapelou

úterý 28. února od 19:30
Dům Kultury, Kladno
Vstupenka do mobilu
od 450 do 590 Zobrazit ceny
prodej do 28. února

Sál / zóna I

Základní cena 590 Kč

Sál / zóna II

Základní cena 550 Kč

Sál / zóna III

Základní cena 450 Kč

O akci

S radostí Vás zveme na kladenský koncert Radůzy v rámci 25. narozenin music clubu Dundee Jam!

Radůza nám se svou kapelou představí průřez dosavadní tvorbou, zazní nejen písně z novéhoho alba "Nebe je odemčené", ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.

Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala řadu velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK S DÁRKEM - VIP VSTUPENKY: jedná se o speciální sérii vstupenek do 1. řady spolu s tričkem (Dundee Jam 1/4 století), tyto vstupenky lze zakoupit jen fyzicky v Dundee Jamu, nám. Svobody 1626, Kladno 

Více:

www.dundeejam.cz

www.raduza.cz

 

Vystupující

Radůza (CZ) – web