Akce byla zrušena

ZRUŠENO - Dire Straits Experience 2024
KONCERT / Hudba – Pop, Rock

ZRUŠENO - Dire Straits Experience 2024

neděle 28. dubna od 20:00
Multifunkční aula Gong, Ostrava

O akci

Aktualizace 3.4.2024

Vyjádření pořadatele:

Vážení příznivci skupiny Dire Straits Expirience. Promotér akcí musí bohužel oznámit, že předcovidové koncerty skupiny, plánované na náhradní termíny v  Ostravě  28.4. 2024 a v Brně 29.4.2024, se z organizačních důvodů ruší. I přes veškerou usilovnou snahu v nových termínech koncerty uskutečnit.

Pro kompenzaci vstupného se obraťte prosím na náš mail: moraviapc@gmail.com

 

Update 4/3/2024

Organizer statement:

Dear Dire Straits Experience fans. Unfortunately, the event promoter has to announce that the group's pre-covid concerts, planned for alternative dates in Ostrava on April 28. 2024 and in Brno on April 29, 2024, are canceled for organizational reasons. Despite all the hard efforts to hold the concerts in the new dates.

To compensate the entrance fee, please contact our email: moraviapc@gmail.com

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Legendární kapela Dire Straits, respektive její pokračovatelé The Dire Straits Experience, příští rok navštíví Českou republiku! 26. června 2022 přijedou do Ostravy, kde vystoupí v Aule Gong. Uslyšíme to nejlepší, co z dílny této legendární kapely kdy spatřilo světlo světa.

Legendární kapela Dire Straits, která se svými 120 miliony prodaných alb přepisovala rockovou historii a vyprodávala ty největší stadiony, se v čele s Markem Knopflerem dostala na nejvyšší pomyslnou hudební metu. Ta trvala v nejzákladnějším složení celých 15 let, ovšem masivní zájem o kapelu pokračoval i po odchodu Marka, který se začal koncem osmdesátých let věnovat vlastním projektům.

Současné seskupení Dire Straits s hlavičkou Experience nyní vyjíždí po letech na světové turné a za účasti několika původních členů si můžete vychutnat neopakovatelnou show.

Dire Straits Experience se prohání světovými městy, jež některá již hlásí "sold out", jsou totiž vyprodané
 

  • Otevření areálu: 19:00
  • Začátek koncertu: 20:00

 

Jedná se o přeložený koncert z původního termínu 26.6.2022.

Vystupující

The Dire Straits Experience (GB) – web