The Blues Brothers
KONCERT / Hudba – Blues, Jazz, Klasika

The Blues Brothers

sobota 22. dubna od 20:00
Kulturní dům Dvorana, Loket
Vstupenka do mobilu
Cena 399 Zobrazit ceny
prodej do 22. dubna

Sál / zóna I

Základní cena 399 Kč

Sál / zóna II

Základní cena 399 Kč

Balkon

Základní cena 399 Kč

O akci

The Blues Brothers

THE LOOP JAZZ ORCHESTRA: THE BLUES BROTHERS (USA/CZ)

 

The Loop Jazz Orchestra (CZ): Vít Pospíšil – klávesové nástroje, umělecký vedoucí, David Fárek, Bharata Rajnošek – saxofony, Ondřej Konrád – foukací harmonika, Jan Hasenöhrl, Roman Kubát – trubky, Štěpán Janoušek – trombon, Lukáš Chejn – kytara, Tomáš Uhlík – basová kytara, Michito Sanchez – perkuse, Michael Nosek – bicí

Na koncertě zazní skladby z americké hudební komedie The Blues Brothers, kterou v roce 1980 natočil režisér John Landis. Tento snímek ve své době vydělal v kinech po celém světě přes 115 milionů dolarů a stal se kultovní klasikou hudebních komedií.

Za doprovodu The Loop Jazz Orchestra, skládajícího se z předních osobností českého jazzu, se představí sólisté z amerického Jeremy Winston Chorale – Candace Potts, Darius Coleman a William Ramsey. Společně zahrají mj. Sweet Home Chicago, Gimme Some Lovin‘ nebo Who’s Making Love …

 

The Jeremy Winston Chorale:

Když si v prosinci 2012 americký prezident Barack Obama a jeho manželka Michelle objednali v Bílém domě vystoupení The Jeremy Winston Chorale, jeden z nejlepších gospelových sborů světa, přišel nevídaný úspěch. Do pracoviště prezidenta Spojených států amerických pak soubor z pochopitelných důvodů zavítal ještě několikrát.

Světoznámý sbor byl založen v roce 2012 a téhož roku vyhrál v kategorii gospel prestižní a největší světovou soutěž ve sborovém zpěvu The World Choir Games v americkém Cincinnati.  Od vítězství se tak uznávaný The Jeremy Winston Chorale objevil v mnoha mimořádných představeních a nesmazatelně zapsal do hudební komunity. 

Vstupné v předprodeji 399,-Kč, na místě 460,-Kč