Přednáška Heleny Máslové s koncertem kapely Tranzan
KONCERT / ONLINE / PŘEDNÁŠKA / SHOW / VYSTOUPENÍ / TANEČNÍ PARTY / Osobní rozvoj / Vzdělávání / Zdraví / Životní styl

Přednáška Heleny Máslové s koncertem kapely Tranzan

neděle 25. června od 15:00
Park za Záložnou, Rousínov
Vstupenky
od 300 do 450 Zobrazit ceny
prodej do 25. června
do zdražení dva dny

Základní vstupenka

Základní cena 450 Kč Koupit

Záznam přednášky Heleny Máslové

Základní cena 300 Kč Koupit

O akci

Přednáška Heleny Máslová na téma: Moudrost těla a koncert kapely Tranzan.

 

Jaký životní styl mají lidé, kteří se dožijí více než sta let? Jak souvisí vztah tělo-mysl-duše? Proč není možné tento vztah oddělit a proč nesmíme na tento vztah zapomínat?

Lékařka Helena Máslová se s námi v kombinaci svých odborných znalostí, zrající moudrosti a hluboké empatie podělí o to, co pro sebe můžeme v každém věku udělat, aby se naše tělo cítilo co nejlépe a žilo se nám s chutí.  Dozvíme se co vedlo Helenu k holistickému pohledu na lidské zdraví.

Přednáška je nejen pro ženy, ale i pro muže.

 

Helena Máslová je lékařka, která se zabývá psychosomatikou. Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení, na lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných. Zkušenosti ze všech těchto pracovišť ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče. Nyní se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí.

 

Zpěvák Radek Malý předává ve svých písních silné vědomé sdělení, zpěv sdílený s publikem, divoké taneční rytmy, meditační klid to jsou prameny, které se spojují v jedinou řeku lásky a vděčnosti. Písně, které skrze Tranzan proudí, jsou čistou oslavou bytí. Nechybí tedy u zrození, svatby, smrti, obřadů věnovaných živlům, ročním obdobím či oslavy právě této chvíle. Ponořte se do tohoto proudu a nechte se unášet. Vše, co se na této cestě bude dít, je v pořádku.

 

  • KDY: 25. června 2023, 15.00 – 19.00
  • KDE: Park za Záložnou, Sušilovo náměstí 2/6, Rousínov u Brna
  • Koná se za každého počasí, Záložna nabízí i vnitřní prostory v případě deště.
  • CENA: 450 Kč do 5. června, 490 Kč do 25. června, 550 Kč na místě
  •  Sledování přednášky Heleny Máslové ze záznamu je možné za 300 Kč
  •  Děti do 12 let zdarma.
  •  S sebou jóga matku nebo deku. 😊
  • Občerstvení lze zakoupit v parku

 

V případě storna ze strany pořadatele bude cena vstupenky vrácena nebo bude přednáška s koncertem přesunuta na jiný datum. Platba za vstupenku je nevratná, lze ji ale převést na jinou osobu.