SUHR webinář: Trendy v HR aneb vzestup AI
ONLINE / Vzdělávání

SUHR webinář: Trendy v HR aneb vzestup AI

středa 14.6.2023 od 18:00
Zoom, Online
Vstupenky
Cena 550
prodej do 14. června

O akci

O akci

Trendy v HR aneb vzestup AI
Trendy nejsou jen měnící se čísla a procenta. Za poslední dva roky se změnilo ve světě HR vše. Kdo neslyšel za poslední dobu výraz AI jako by nežil. Společně se v rámci webináře podíváme na to, jak využít umělou inteligenci v praxi, v náboru a dalších HR oblastech. AI však není to jediné, na co musíme aktuálně reagovat. Všichni také čelíme například velmi vysoké inflaci. Nechte se inspirovat, jak se s těmito novými výzvami vypořádat.
 

Na co se na webináři konkrétně a prakticky zaměříme? 

  • Jak HR ovlivnil příchod AI.

  • Jak prakticky používat AI a usnadnit si tak každodenní práci.

  • Jak firmy bojují s vysokou inflací, a to jak u nás, tak ve světě.

  • Jakým směrem se v současné době vyvíjí role HRistů.

 

Pro koho je webinář vhodný?
Pro kohokoliv, koho zajímají nejnovější trendy, které hýbou (nejen) HR světem. Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět, kam se v důsledku těchto změn vyvíjí role HR.
 

O lektorovi:

Lukáš Augustín
Lukáš Augustín působí v HR už od roku 2016. Má za sebou zkušenosti napříč téměř všemi HR rolemi od navolávače, přes recruitment, HR marketing až po současnou roli HR Business Partnera. Stejně tak široký rozhled má i napříč firmami. Začínal ve Spořce, působil v Czechitas, a nyní zakotvil v Shipmonku. Během své cesty měl štěstí na neuvěřitelně šikovné lidi, od kterých se toho spoustu naučil. Vedle svojí HR kariéry také tvoří od roku 2022 podcast Na Pokec, kde si můžete pravidelně poslechnout inspirativní příběhy a rozhovory s nejrůznějšími odborníky, kteří “dělají obyčejnou práci neobyčejně dobře”.

 

Všem registrovaným je k dispozici po skončení webináře záznam! 

Těšíme se! 
SUHR tým
 

*Přihlášením na SUHR akce souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů, které naleznete na https://suhr.cz/ochrana-osobnich-udaju/.