Pre-sale is now over.

Deloraine a Jeden kmen - Lughnasad v Praze
CONCERT / Music – Worldmusic

Deloraine a Jeden kmen - Lughnasad v Praze

Friday 28.7.2023 At 18:00
Gauč na Výstavišti, Praha

Details

Pojďme spolu oslavit léto a Lughnasad v Praze, v krásném venkovním klubu Gauč na Výstavišti v parku Stromovka, kousíček od řeky.

Deloraine zahrají divoký dvouhodinový set, ve kterém zazní v premiéře i zbrusu nové písně z nadcházejícího alba. Přijde vědma Ragnaroku, přijde Cernunnos a přijdou tanečnice Lughnasadu.

Jeden kmen hraje tribální hudbu s prvky folku, world music, elektroniky a ambientu, navázanou na vlastní autorské texty a vizuální umění. Letos vydali novou desku Basnj a představí vám ji v epické show s dvanácti muzikanty a zpěvy.

Velké pódium umocní vystoupení obou skupin a prostory pro diváky jsou kryté proti dešti. Bude se tančit a bude se zpívat.
Vstupné: 400,- Kč předprodej smsticket.
500,- Kč na místě 

Program:
17:00 open doors
18:00 Jeden Kmen
20:00 Deloraine

Performing artists

Deloraine (CZ) – web / web / fb / soundcloud / bandzone / insta / youtube / Spotify Jeden kmen (CZ) – web

Other events with the performer

DELORAINE + EIHWAR (FR) + ŽNIWA (PL), BRNO - SONO - 26. April od 17:30, Sono Centrum, Brno

Other events by the organizer

DELORAINE + EIHWAR (FR) + ŽNIWA (PL), BRNO - SONO - 26. April od 17:30, Sono Centrum, Brno