BE-DNA Invite - "Hodnota zaměstance/kyně z pohledu DEI"
KONFERENCE / KONGRES / ONLINE / PŘEDNÁŠKA / Vzdělávání

BE-DNA Invite - "Hodnota zaměstance/kyně z pohledu DEI"

úterý 17. října od 10:00
BE-DNA online, Praha
Vstupenky
Cena 270
konec prodeje 14 dní

O akci

Druhá ze série čtyř inspirativních online akcí, kde se budeme zabývat důležitým tématem: "Hodnota zaměstance/kyně z pohledu DEI".

Těšit se můžete na hodinu a půl se Zuzkou Zamborskou (BE-DNA & BE-ID HUMAN CFO & DEI expert), která vás provede tématem.

Hodnota zaměstnance z pohledu DEI: Uvolnění síly rozmanitosti, rovnosti a začlenění.

Budeme se zabývat důležitým tématem hodnoty zaměstnanců z pohledu Diversity, Equity, and Inclusion (DEI). V dnešním rychle se vyvíjejícím světě si organizace uvědomují, že podpora rozmanitého a inkluzivního pracovního prostředí není jen etickou povinností, ale také strategickou výhodou.

Tento seminář si klade za cíl osvětlit mnohostranné přínosy, které DEI přináší, a zdůraznit, jak přijetí rozmanitosti, zajištění rovnosti a podpora začlenění mohou pozitivně ovlivnit zapojení zaměstnanců, produktivitu, inovaci a úspěch organizace.

Nenechte si ujít tuto příležitost připojit se k odborníkům, lídrům myšlenek a kolegům s podobným zájmem, abychom společně prošli složitostmi DEI a odhalili pravý potenciál zaměstnanců v rozmanitém a inkluzivním pracovním prostředí. Zaregistrujte se nyní a staňte se součástí tohoto posilujícího seminářního zážitku.