Ladislav Zibura – S mámou a tátou do Afriky
PŘEDNÁŠKA / Cestování / Outdoor

Ladislav Zibura – S mámou a tátou do Afriky

čtvrtek 11.1.2024 od 18:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
Cena 250 Zobrazit ceny
prodej do 11.1.2024

Přízemí

Základní cena 250 Kč

Přístavky vlevo

Základní cena 250 Kč

Přístavky vpravo

Základní cena 250 Kč

Balkon

Základní cena 250 Kč

O akci

S mámou a tátou do Afriky - Cestovatelská projekce / stand-up

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe! Ladislav Zibura vám přijede vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari. Usednete do terénního land cruiseru a společně se vydáte na 6 000 kilometrů dlouhou jízdu Namibií a Botswanou. Těšit se můžete na národní parky plné zvířat, plavbu po řece Okavango, nejstarší poušť světa plnou života a nádherné scenérie, které znáte z National Geographic.

Během dobrodružné výpravy se seznámíte také s kulturou tradičních národů – křováků, hererů, himbů a tří Jihočechů v jednom autě. Zasmějete se a zjistíte, že sen o Africe si můžete splnit taky vy. 

 

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích. O svých výpravách napsal pět knih, za své Prázdniny v Evropě dostal cenu Hanzelky a Zikmunda pro cestopis roku. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a také rošťácký šarm.

Vystupující

Ladislav Zibura (CZ) – web

Pořadatel

Středisko kulturních služeb města Svitavy

www.kultura-svitavy.cz