Ecstatic dance
TANEČNÍ PARTY / Osobní rozvoj / Tanec

Ecstatic dance

sobota 2. prosince od 16:30
Yoga ID, Brno
Vstupenky
od 750 do 2 000 Zobrazit ceny
konec prodeje 14 hodin

Základní vstupenka

Základní cena 750 Kč Koupit

Kombo s WS Umění relaxace a jemného vnímání 2.12.

Základní cena 2 000 Kč Koupit

O akci

Chceš zažít něco nevšedního, co tě propojí s tvou vnitřní radostí a silou?

Přijď s námi tančit a oslavovat život v rytmu hudby, která tě zavede do stavu extáze a štěstí.

 

Ecstatic Dance je tanec bez pravidel, bez omezení, bez posuzování. Je to tanec, který tě uvolní, osvobodí a naplní. Je to tanec, který tě přivede k sobě, k tvému jádru, k tvému poslání. Nezáleží na tom, jak dobře umíš tancovat. Důležité je jen to, že se otevřeš hudbě a pohybu a necháš se vést svou intuicí. Budeš součástí společenství lidí, kteří sdílejí stejnou vášeň a lásku k tanci.

Zažiješ magii tance a kakaové ceremonie.
Kakao je starobylá rostlinná medicína z Jižní Ameriky, která otevírá srdce a podporuje intuici. V kombinaci s hudbou a tancem vytváří neopakovatelný prožitek, který vás přivede k hlubokému poznání a uvědomění. Kakao má také blahodárné účinky na zdraví a náladu.

Těšit se můžeš na uvítací společný kruh, kde si řekneme své záměry a naladíme se na dech, jemné protažení těla spojené s jógou, kakaovou ceremonii s pravým kakaem z Kolumbie, ecstatickou hudební cestu plnou různých rytmů a stylů, Tanec podle svého pocitu a inspirace, ovocné občerstvení, zklidnění a integrace zážitku v závěrečném kruhu.

Provázet budou DJ Martin Palla a Muriači✦ Art of yoga.

PROGRAM SETKÁNÍ
16:30 Otevření prostoru
17:00 Uvítací kruh
17:15 Jóga Muriači
18:00 Kakaová ceremonie s kakaem z Kolumbie
18:45 Ecstatic dance - taneční cesta DJ Martin Palla
21:15 Zklidnění a muzikoterapeutická lázeň
21:35 Závěrečný kruh a integrace
22:15 Rozloučení

 

DJ MARTIN PALLA je jedním z hlavních organizátorů Body Mind Spirit festivalu ve Svitavách. Zajímají ho východní nauky, šamanismus, léčivé nástroje, rituály, meditace a zdravý životní styl.
Od roku 2005 se věnoval Djingu elektronické hudby, nejdříve techna, minimalu postupně směřoval k melodičtějšímu Liquid Drum & Bassu. V současnosti je aktivní jako Ecstatic Dance DJ. V roce 2022 založil Ecstatic Dance Svitavy. Stále objevuje novou inspiraci, při svém hraní hudbu kombinuje s různými etnickými nástroji např. didgeridoo, perkuse nebo tibetské mísy.
„Je to pro mě nová úžasná cesta, která propojuje Djing se hrou na skutečné nástroje - zároveň se spirituálním přesahem. Miluji proces vytváření příběhu prostřednictvím hudby.“

 

https://soundcloud.com/djmartinpalla
https://www.youtube.com/@djmartinpalla
https://www.instagram.com/ecstatic.dance.svitavy/

MURIAČI ✦ Art of yoga
Je lektorka jógy, výtvarnice a tanečnice. Zajímá mě východní filosofie a šamanismus, práce se sny, meditace a dech.
V pohybu je pro mě nejdůležitější vnímat své tělo a dech, bytí v přítomném okamžiku a uvolnění v pohybu. Zharmonizování dvojic jako aktivace a uvolnění, záměr a nelpění, uvolněnost a energie, směr a plynutí. Když to umíme v našem fyzickém těle, snáze to žijeme i v našem mentálním těle a v životě.
Jóga je pro mě způsob jak navnímat své tělo, respektovat ho a jemně ho učit správným pohybovým vzorcům, tak, aby se pak mohlo plně a bezpečně uvolnit v tanci.
V dospívání jsem závodně tančila hiphop a disco dance. V ecstatic dance je krásné, že rutinu a drill musíte odhodit, aby jste mohli konečně tančit svobodně.
https://muriaci.com/

KAKAOVÁ CEREMONIE
Kakao – Duch – Kakaa Kakao bylo pro Máje jednou z nejvýznamnějších božských sil v jejich kosmickém pojetí. Používali ho při obřadech a rituálech v Guatemale, střední Americe a některých oblastech Jižní Ameriky.
Kakao je nejen lahodný nápoj, ale také léčivá a posilující rostlina. Neobsahuje žádné halucinogenní látky, ale má vysoký podíl teobrominu, antioxidantů, vitamínů a minerálů. Tyto složky mu dodávají jemný a harmonizující účinek na naše tělo i duši.
Když pijeme kakao s úctou, laskavostí a záměrem, otevíráme si srdce a propojujeme se s přírodou i sebou samými. Kakao nám pomáhá naslouchat naší vnitřní moudrosti, léčit naše rány a bloky, zbavovat se negativních emocí. Kakao nám ukazuje, kdo opravdu jsme, co chceme a jak toho dosáhnout.

Kvalitní ozvučení a vyladěná výzdoba prostoru

OVOCNÉ OBČERSTVENÍ PRO POSÍLENÍ
Na stolech najdete lahodné ovoce a ořechy pro doplnění enegrie.
Pokud máte chuť, můžete se také podělit o své oblíbené pochoutky s ostatními a přinést je na společný stůl.

PRAVIDLA VEČERA
tančíme naboso, bez vlivu alkoholu a drog
v prostoru, kde tančíme nemluvíme
během večera není povoleno pořizovat fotografie nebo video záznamy

KDE TO BUDE?
studio Yoga ID, Poštovská 3, Brno

S SEBOU
Hezké pohodlné oblečení
Podložka na sezení
Deka pro zabalení
Polštářek či meditační polštář
Oblíbený hrneček na kakao
Talisman na oltář
Klidnou mysl
Kamaráda

Cena je 750,- v předprodeji
Na místě 850,-

Přijdeš s námi tančit?

Těšíme se na společný zážitek
Martin a Veru