Akce byla zrušena

Tři v háji
DIVADLO / Představení – Činohra

Tři v háji

čtvrtek 30.1.2025 od 19:00
Kulturní dům Dvorana, Loket
Vstupenky
Cena 390

O akci

Tři v háji

Divadelní adaptace stejnojmenného literárního bestselleru. Na motivy románu Tři v háji autorů Michal Viewegh, Halina Pawlovská, Iva Hercíková napsal Miroslav Oupic.

Hlavními hrdiny této hry, ve které má nejdůležitější roli láska a sex, jsou tři osoby – Albert, Kristýna a Olga. Albert, jemuž bude čtyřicet, byl vždy třídní premiant, přesto má jen čtyři semestry medicíny a nyní pracuje jako recepční  v Centru plastické a estetické chirurgie. Se svou manželkou Kristýnou, kterou si bral ve svých dvaceti jedna  letech, má dvě děti. Do jejich vztahu, který pomalu přestává fungovat vstupuje Olga, jen o dva roky mladší  hlavní manažerka Centra, ve kterém Albert pracuje. Hlavní postavy se vzájemně opouštějí, pak se k sobě zase navracejí, ale je toto ten pravý recept na spokojený život?

Divadelní hra Tři v háji přibližuje s humorem i ironií  v dnešní době tak rozšířenou krizi středního věku a pokračuje tak v tradici kvalitních a divácky úspěšných adaptací knih našeho nejprodávanějšího spisovatele Michala Viewegha, který Tři v háji napsal spolu s Halinou Pawlowskou  a Ivou Hercíkovou. Režie se ujal zkušený filmový režisér Karel Janák.

Délka představení:

120 minut

Napsal: Michal Viewegh, Halina Pawlovská

a Iva Hercíková

Režie: Karel Janák

 

Obsazení:

Roman Štolpa, Monika Timková, Lucie Linhartová, Vojta Efler, Jindra Kriegel, Hana Sršňová, Zuzana Žáková

Více informací

V předprodeji 390,-Kč / na místě 490,-Kč