Předprodej byl ukončen

AFTERPÁTKY Festivalu zdraví Olomouc
PŘEDNÁŠKA / Osobní rozvoj / Stand-up / Talk show / Umění / Vzdělávání / Zdraví / Životní styl

AFTERPÁTKY Festivalu zdraví Olomouc

pátek 5. dubna od 18:00
Červený kostel, Olomouc

O akci

Po každé úspěšné akci musí přijít AFTERPÁRTY. Po tradičních čtvrtcích, na dubnovém FESTIVALU ZDRAVÍ OLOMOUC, jsme pro vás připravili originální AFTERPÁTKY na fantastickém místě, tedy v Červeném kostele Olomouc. 

Čekají vás 3 jedinečné páteční besedy s 6ti topovými osobnostmi vč. rezonujících témat, u kterých se pobavíte, zamysíte nebo klidně i rozčílíte. 

V pátek 5.4. v 18 hodin spolu pobesedují (nejen o hvězdách a egu) přední český astrolog Antonín Baudyš a uznávaný psycholog/kouč Heřman Čadil, který sebou vezme i hudební doprovod (kdo je ona tajemná Anička?). Téma zní "Hvězdy v hlavě".

Varování. Téma se libovolně může zvrtnout jinam. Očekávejte neočekávané. Diskutujeme slušně a bez cenzury. Jako na každé afterpárty to nekončí plánovaně. Po akci je možnost se rozptýlit do centra města a pokračovat neformálně dál. Šíření události povoleno. Cena vstupenky je v předprodeji je 150Kč, kapacita je značně omezena (150 míst). V nouzi taky voláme 150 :-)

 

Více informací

Další AFTERPÁTKY nabídnou:

V pátek 12.4. v 18 hodin vás čeká beseda s ex pastorem (rebelem) Mudr. Alešem Navrátilem a jeho "neposlušnou ovečkou" cestovatelem a podnikatelem Petrem Grigárkem. Téma zní výbušně "Zakázané kázání", což je v kontextu Červeného kostela přesahové. 

V pátek 19.4. v hodin zafinišujeme s ženskou energií. Tradiční Evropskou medicínu přijedou poprvé do Olomouce představit dámy Pavla Vacková a Michaela Šámalová. Zdravý životní styl v evropském kontextu. I to bude jedno z témat akce

Další akce pořadatele

Barbora Englischová - Detoxikuj tour 2024 - JIHLAVA - 25. dubna od 17:30, DKO, Jihlava

Kupředu do minulosti Praha - Kociánová, Dušek, Hogenová - 25. dubna od 19:00, Kulturní dům Ládví, Praha

Kupředu do minulosti Č.Budějovice Kociánová, Dušek, Hogenová - 28. dubna od 19:00, KD Vltava, České Budějovice

Májová slavnost - The Beatles revival, Elán revival, Pohádka - 1. května od 11:00, Korunní pevnůstka, Olomouc

Pálení čarodějnic s kapelou Slza - 30. dubna od 16:00, Korunní pevnůstka, Olomouc

Pořadatel