Škola vaření s Romanem Paulusem - Podzimní menu s lanýži
FESTIVAL / PŘEDNÁŠKA / WORKSHOP / LEKCE / Gastro / Osobní rozvoj

Škola vaření s Romanem Paulusem - Podzimní menu s lanýži

středa 20. listopadu od 17:00
Bistro Paulus, Olomouc
Vstupenky
Cena 3 690 Zobrazit ceny
prodej do 19. listopadu

Kurz vaření bez zástěry

Základní cena 3 690 Kč Koupit
Kurz vaření se zástěrou 4 190 Kč Koupit

O akci

Vítejte ve škole vaření s Romanem Paulusem!

Tentokrát se v kurzu vaření zaměříme na úplnou novinku – podzimní menu s lanýži. 

Můžete se těšit na lanýžové noky s pažitkovou emulzí a pošírovaným vejcem, celerový krém s jablky a lanýži nebo lanýžové risotto s perličkou a kadeřávkem. Na závěr bude čokoládový dort s lanýži.

 

Kromě konkrétních receptů si odnesete také řadu cenných tipů, které Roman Paulus.

V každém kurzu se pod vedením michelinského Romana Pauluse a šéfkuchaře Petra Stokláska naučíte připravit výtečné čtyřchodové. Kromě hodin strávených u plotny si odnesete i spoustu užitečných teoretických znalostí, krásný zážitek, sadu receptů a podepsaný certifikát. 

O alko a nealko režim bude po celou dobu postaráno.

Kurzy probíhají od 17 do 21 hodin v malých skupinkách (max. 14 osob) a díky tomu budete mít plnou pozornost našich šéfů. 

Těšíme se na vás v úžasných nových prostorách Bistro Paulus.

Partnerem školy vaření s Romanem Paulusem je Tescoma.

----

 

Na akci může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Více informací

Naše bistro má dvě tváře. Každý všední den od časného rána do pozdního odpoledne si u nás dáte výbornou snídani, vyberete z nápaditého obědového menu Romana Pauluse, oceníte kvalitní kávu, snacky, sendviče a dezerty na schůzkách s obchodními partnery, kolegy či přáteli.

O večerech a víkendech nabízíme naše nevšední prostory pro firemní akce, soukromé večírky nebo rodinné oslavy. I my přispějeme svou troškou do mlýna. V následujících týdnech a měsících chystáme pod vedením majitele Romana Pauluse nebo šéfkuchaře Petra Stokláska třeba degustační večeře, školy vaření či zajímavé eventy spojené s uměním a zážitky.

Pořadatel