ABBA SHOW 50 | Jindřichův Hradec
KONCERT / Hudba – Pop

ABBA SHOW 50 | Jindřichův Hradec

čtvrtek 17. října od 20:00
KD Střelnice, Jindřichův Hradec
Vstupenky
od 590 do 790 Zobrazit ceny
prodej do 17. října

Přízemí / zóna I

Základní cena 790 Kč

Přízemí / zóna II

Základní cena 690 Kč

Přízemí / zóna III

Základní cena 590 Kč

Přístavky vlevo

Základní cena 590 Kč

Přístavky vpravo / zóna I

Základní cena 590 Kč

Lóže vlevo

Základní cena 690 Kč

Lóže vpravo

Základní cena 690 Kč

O akci

Největší hity legendární skupiny ABBA v podání nejlepší revivalové kapely v Jindřichově Hradci! Show vzdá hold 50. výročí jejího průlomu!

Slavná skupina ABBA slaví padesátiny! Show na její počest dorazí i do Brna! Dancing Queen, Money Money Money, SOS, Waterloo, Mamma Mia, Happy New Year, Thank You For The Music, The Winners Takes It All, Fernando a mnoho dalších!

Můžete se těšit na 100% živé vystoupení bez playbacků a half-playbacků. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW v 10 profesionálních muzikantech na podiu v dobových kostýmech, vše 100% živě. Pro nezaměnitelný, autentický zvuk velkého bandu vystupuje ABBA WORLD Revival úspěšně po celé Evropě a naše podání tvorby skupiny ABBA oslovuje posluchače 4 generací.

Koncert nabídne originální provedení repertoáru slavné hudební formace a naše vystoupení je 100% živá show-produkce deseti hudebníků. Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární mega-skupiny 70-tých a 80-tých let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby. Vlastní produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie.