ŽIVOT V RADOSTI - Sandra Pogodová a Tomáš Lukavec
KONCERT / SETKÁNÍ / MEETING / SHOW / VYSTOUPENÍ / Představení / Hudba / Osobní rozvoj

ŽIVOT V RADOSTI - Sandra Pogodová a Tomáš Lukavec

neděle 13. října od 19:00
Městské kulturní centrum, Hulín
Vstupenky
Cena 450 Zobrazit ceny
prodej do 13. října

Základní vstupenka

Základní cena 450 Kč Koupit
Studenti 12-17 let 225 Kč Koupit
ZTP a ZTP/P i doprovod 225 Kč Koupit

O akci

ŽIVOT V RADOSTI  - Besedování Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce. Inspirativní povídání hudebně doladí Standa Klapuch 

13. října - Městské kulturní centrum HULÍN od 19:00 .

Těšit se můžete na inspirativní povídání Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce. Dozvíte se o jejich zážitcích z cest a pobytů v Thajsku, Tibetu, na Srí Lance nebo v poušti. Sdílení a poučení z osobních příběhů ze života a vzájemné inspirování se na cestě k duchovním přeměnám. Hlavně vše s humorem a nadhledem, tak jak je těmto dvěma úžasňákům vlastní. Besedy hudebně doladí ostravský skladatel, muzikant - hudební astronaut STANDA KLAPUCH.

- SANDRA POGODOVÁ je herečka a zpěvačka, která se věnuje osobnímu rozvoji, transformaci, seberealizaci a všemu kolem šťastného žití. Sandra nahrává inspirativní videa na svůj YouTube kanál: Sandra Pogodová Official: "ÚHEL POHLEDU"  Sandra napsala se svým´ tatínkem Richardem Pogodou dvě velice úspěšné knihy Hoď se do pogody a Buď v pogodě.

- TOMÁŠ LUKAVEC je spisovatel na cestách a nezávislý brandingový konzultant. Vytvořil během 3 let vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se krátce ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Vše, co se naučil, vepsal do své knižní prvotiny Jsi značka?!, která se krátce po vydání stala bestsellerem. Kniha čerpá ze zkušeností ve spolupráci s více jak 84 000 klienty, a to online i offline. Napsal další velmi úspěšné knihy Strážce majáku nebo beletriální triler s prvky mystéria Návrat do neznáma. Poslední Tomova kniha se jmenuje Vědma z Dálie. Tomáš dnes a denně inspiruje svým obsahem více jak 180 000 fanoušků na sociálních sítích, volně píše, přednáší nebo spí :-)
"YouTube"
"Zákony bohatství".

- STANDA KLAPUCH - hudební astronaut

Standa Klapuch je hudebník a skladatel, který prostřednictvím své hudby vytváří prostor pro odpočinek a relaxaci. Čerpá inspiraci především v přírodě a skrze svou hudbu vyjadřuje klid a harmonii, které v ní nachází.
Při jeho vystoupeních se můžete ponořit do světa klavíru, jinotajných zvuků, které vytváří pomocí různých nástrojů, hlasu, looperu a rytmických prvků.
Jeho hudba je jako klíč, který odemyká dveře do jiných dimenzí a umožňuje vstoupit do magického světa, kde se čas zastavuje, a pozemské starosti se rozplývají…

VSTUPENKY:
Cena - dospělý 450 Kč
Cena - student 12-17 let  225 Kč
Cena - ZTP a ZTP/P i doprovod  225 Kč


V HULÍNĚ je volné sezení / vstupenka neobsahuje místenku / sál bude otevřen v 18:30 hod.