Vstupenky už nemáme

Geisslers Hofcomoedianten: HORRI-BILI-CRIBRI-FAX
DIVADLO / Představení – Činohra

Geisslers Hofcomoedianten: HORRI-BILI-CRIBRI-FAX

středa 21. srpna od 19:00
Barokní areál, Kuks

Koná se v rámci

Vstupenky
Cena 450

O akci

Geisslers Hofcomoedianten: HORRI-BILI-CRIBRI-FAX

Poválečný mortal combat na slavnostní zahájení festivalu

Kdo je po válce co komu dlužen? A jak tři váleční kapitáni mohou srovnat účty v mírovém období? Místo oslav vesfálského míru příchází chudoba, mor a hladomor. Válka sice skončila, ale její pachuť ve všech zůstává. Co teď? A kdo vůbec zná pravidla míru?

Autorsky „rozdivočelá“ hra na motivy komedie Horribilicribrifax od Andrease Gryphia z roku 1663. Inscenace HORRI-BILI-CRIBRI-FAX je zakončením válečné trilogie (27, Simply Simplicius).

Režie: Petr Hašek
Scénář: Kateřina Volánková, Vojtěch Franců
Texty písní: Vojtěch Franců
Scénografie: Jitka Nejedlá
Kostýmy: Kristýna Šrolová
Hudba: David Hlaváč
Choreografie: Martin Pacek
Produkce: Natka Škvarová, Žaneta Špánková
Světla: Filip Blažek
Zvuk a sound design: Max Hybner
Hrají: Martin Bohadlo, Aleš Pospíšil, Vojtěch Franců, Claudia Eftimiadisová

Více informací

UPOZORNĚNÍ: Inscenace je vhodná pro diváky od 18 let.

DÉLKA: 80 min.

MÍSTO KONÁNÍ: festivalové šapito

Koná se v rámci

THEATRUM KUKS 2024

La Bilancetta: Michael Maier - Atalanta Fugiens - 21. srpna od 17:30, Barokní areál, Kuks

KATTA: Vox Organi - 21. srpna od 21:00, Barokní areál, Kuks

O původu Kuksu - 22. srpna od 14:00, Barokní areál, Kuks

My kluci, co spolu chodíme: Svědomitě nepřipraveni - 22. srpna od 17:30, Barokní areál, Kuks

Vojtěch Pelka: Heroické baroko - 22. srpna od 19:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Tanec smrti - 22. srpna od 21:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Alchymisti - Zlatodějný teatrolab - 23. srpna od 14:00, Barokní areál, Kuks

Lucie Dlabolová Band - 23. srpna od 16:30, Barokní areál, Kuks

Až umřu, pusťte mi… - 23. srpna od 18:00, Barokní areál, Kuks

Markéta Fassati: Opera s příchutí alchymie - 23. srpna od 20:00, Barokní areál, Kuks

Kohoutek: Elixír věčného mládí - asi je to tanec! - 23. srpna od 21:30, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten & Vocaď Pocaď: Příběh stromů - 24. srpna od 9:30, Barokní areál, Kuks

CHANGE!? - 24. srpna od 11:00, Barokní areál, Kuks

Divadlo DNO: Pohádka o golémovi - 24. srpna od 12:30, Barokní areál, Kuks

KHWOSHCH: Dinopera - 24. srpna od 13:30, Barokní areál, Kuks

Obrazy vody - 24. srpna od 15:00, Barokní areál, Kuks

Loutnové písně Thomase Campiona - 24. srpna od 16:30, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Simply Simplicius - 24. srpna od 18:00, Barokní areál, Kuks

Zuřivý Roland reloaded - 24. srpna od 20:30, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Let’s baROCK! - 24. srpna od 22:00, Barokní areál, Kuks

Divadlo Čučka: Neskutečná dobrodružství Florentina Flowerse - 25. srpna od 10:00, Barokní areál, Kuks

Výlet - 25. srpna od 13:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Magdalena lascivní a kajícná - 25. srpna od 20:00, Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem

Další akce pořadatele

THEATRUM KUKS 2024 - 21. srpna – 25.8., Barokní areál, Kuks

La Bilancetta: Michael Maier - Atalanta Fugiens - 21. srpna od 17:30, Barokní areál, Kuks

KATTA: Vox Organi - 21. srpna od 21:00, Barokní areál, Kuks

O původu Kuksu - 22. srpna od 14:00, Barokní areál, Kuks

My kluci, co spolu chodíme: Svědomitě nepřipraveni - 22. srpna od 17:30, Barokní areál, Kuks

Zuřivý Roland reloaded - 24. srpna od 20:30, Barokní areál, Kuks

Vojtěch Pelka: Heroické baroko - 22. srpna od 19:00, Barokní areál, Kuks

Baroko akvarelem - 23. srpna od 10:00, Barokní areál, Kuks

Až umřu, pusťte mi… - 23. srpna od 18:00, Barokní areál, Kuks

Lucie Dlabolová Band - 23. srpna od 16:30, Barokní areál, Kuks

Markéta Fassati: Opera s příchutí alchymie - 23. srpna od 20:00, Barokní areál, Kuks

Kohoutek: Elixír věčného mládí - asi je to tanec! - 23. srpna od 21:30, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten & Vocaď Pocaď: Příběh stromů - 24. srpna od 9:30, Barokní areál, Kuks

CHANGE!? - 24. srpna od 11:00, Barokní areál, Kuks

Obrazy vody - 24. srpna od 15:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Simply Simplicius - 24. srpna od 18:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Let’s baROCK! - 24. srpna od 22:00, Barokní areál, Kuks

Divadlo Čučka: Neskutečná dobrodružství Florentina Flowerse - 25. srpna od 10:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Magdalena lascivní a kajícná - 25. srpna od 20:00, Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem

Výlet - 25. srpna od 13:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Tanec smrti - 22. srpna od 21:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Tanec smrti - 22. srpna od 23:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Alchymisti - Zlatodějný teatrolab - 23. srpna od 14:00, Barokní areál, Kuks

Geisslers Hofcomoedianten: Alchymisti - Zlatodějný teatrolab - 23. srpna od 19:00, Barokní areál, Kuks

Loutnové písně Thomase Campiona - 24. srpna od 16:30, Barokní areál, Kuks

Divadlo DNO: Pohádka o golémovi - 24. srpna od 12:30, Barokní areál, Kuks

KHWOSHCH: Dinopera - 24. srpna od 13:30, Barokní areál, Kuks

ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř: O Golemovi - 25. srpna od 14:00, Kostel sv. Václava v Chloumku, Habřina

La Bilancetta: Jiří Melcelius - Vesperae Marianae - 25. srpna od 18:00, Kostel sv. Josefa, Dubenec

Veselé chvíle: Triomphez - 25. srpna od 16:00, Zámek Hořiněves, Hořiněves

Pořadatel