Škola vaření s Romanem Paulusem - Italská kuchyně
WORKSHOP / LEKCE / Gastro – Jídlo

Škola vaření s Romanem Paulusem - Italská kuchyně

čtvrtek 12. září od 17:00
Bistro Paulus, Olomouc
Vstupenky
Cena 3 690 Zobrazit ceny
prodej do 11. září

Kurz vaření bez zástěry

Základní cena 3 690 Kč Koupit
Kurz vaření se zástěrou 4 190 Kč Koupit

O akci

Vítejte ve škole vaření s Romanem Paulusem!

Tentokrát se v kurzu vaření zaměříme na italskou kuchyni. 

Můžete se těšit na dýňové tortelini s šalvějovým máslem, steak z mečouna s caponatou, ossobuco a na závěr pomerančové semifredo.

Kromě konkrétních receptů si odnesete také řadu cenných tipů od Romana Pauluse.

V každém kurzu se pod vedením michelinského Romana Pauluse a šéfkuchaře Petra Stokláska naučíte připravit výtečné čtyřchodové menu. Kromě hodin strávených u plotny si odnesete i spoustu užitečných teoretických znalostí, krásný zážitek, sadu receptů a podepsaný certifikát. 

O alko a nealko režim bude po celou dobu postaráno.

Kurzy probíhají od 17 do 21 hodin v malých skupinkách (max. 16 osob) a díky tomu budete mít plnou pozornost našich šéfů. 

Těšíme se na vás v úžasných nových prostorách Bistro Paulus.

Partnerem školy vaření s Romanem Paulusem je Tescoma.

Vstupenka je platná pro jednu osobu.

----

 

Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích

Více informací

Naše bistro má dvě tváře. Každý všední den od časného rána do pozdního odpoledne si u nás dáte výbornou snídani, vyberete z nápaditého obědového menu Romana Pauluse, oceníte kvalitní kávu, snacky, sendviče a dezerty na schůzkách s obchodními partnery, kolegy či přáteli.

O večerech a víkendech nabízíme naše nevšední prostory pro firemní akce, soukromé večírky nebo rodinné oslavy. I my přispějeme svou troškou do mlýna. V následujících týdnech a měsících chystáme pod vedením majitele Romana Pauluse nebo šéfkuchaře Petra Stokláska třeba degustační večeře, školy vaření či zajímavé eventy spojené s uměním a zážitky.

Pořadatel