Workshop Wine & Photo
čtvrtek 6. listopadu od 18:00Ateliér v továrně, Praha
Večer slovenského vína a dokonalého portrétu
O co jde?
Představte si večer, kdy se dva světy spojí v jedinečný zážitek. Svět vína, které rozproudí vaše smysly, a svět fotografie, která zachytí vaši krásu v tom nejlepším světle.
Sklenička v ruce a postupné objevování tajů vinařského umění vás uvolní a připraví na druhou část večera, moment, kdy se naučíte, jak vypadat na fotografiích přirozeně a krásně, sebevědomá a okouzlující – ať už je za fotoaparátem profesionál nebo přítel s mobilem. Moment, kdy se naučíte umění portrétu – jak fotit ženu tak, aby vypadala co nejlépe i s obyčejným mobilem.
Večer, který vás nejen naučí nové dovednosti, ale především vám ukáže, jak vidět svou vlastní krásu novýma očima.
Úvod - začneme uvolněním atmosféry s welcome drinkem.
Degustace - následovat bude řízená degustace se somliérkou Naťou Leškovou s neformálním povídáním. Vína bude tak akorát, aby vám pomohlo se uvolnit pro fotografický workshop.
Fotografický workshop - po degustaci uděláme krátkou pauzu a otěže programu převezme fotografka Lucka Maršíková. Ta vás přes krátkou teorii zavede do tajů fotografie. Naučíte se udělat krásné záběry ženy, i když máte k dispozici pouze mobilní telefon. Jednoduché triky lze totiž uplatnit kdykoli. Zároveň si ale vyzkoušíte roli modelky. V rámci workshopu vás totiž rozdělíme do dvojic, kdy nejprve jedna bude fotografovat a druhá modelka a poté si role prohodíte.
Ukončení eventu - po skončení můžete ještě chvíli sdílet své dojmy s ostatními účastnicemi při sklence dobrého vína.
Délka workshopu: 4 hod.