Filmové melodie s Melody Quartettem
KONCERT / Hudba – Jazz, Klasika, Pop, Rock

Filmové melodie s Melody Quartettem

úterý 15. září od 19:00
Jeruzalémská (Jubilejní) synagoga, Praha
Vstupenky
Cena 799
prodej do 15. září

O akci

V nádherné Jeruzalémské (Jubilejní) synagoze zazní aranže známých filmových melodií ve stylovém provedení Melody Quartettu.

.

MELODY QUARTETT    

Dana Jelínková – I. housle,   Petra Elznic – II. housle,                                     

František Jelínek – viola, Barbora Soukupová – violoncello

.

PROGRAM:

 

PÁN PRSTENŮ – Shore: Concerning Hobbits

SHERLOCK HOLMES – H. Zimmer: Discombobulate

KRISTIÁN – Nováček: Jen pro ten dnešní den

CIRKUS HUMBERTO – Krev toulavá

AMÉLIE Z MONTMARTRU – Thiersen: Comptine d´un autre

PÁN PRSTENŮ - Shore: May it be

PIRÁTI Z KARIBIKU – Badelt/Medley Mercy

STATEČNÉ SRDCE – Horner: Main theme

JAMES BOND – Norman: Theme 007

PRETTY WOMAN – Ray Orbison

SCHINDLERŮV SEZNAM - Williams: Main theme

VINNETOU -  Main Thema

DOBYTÍ RÁJE - Vangelis: Main theme

SEDM STATEČNÝCH – Bernstein: Main theme

TITANIC -  Badelt: My heart will go on 

INDIANA JONES - Williams: Raiders March

PROFESIONÁL – Chi mai

Délka cca 65 minut, změna programu vyhrazena.

Vystupující

Melody Quartett (CZ) – web / insta / youtube

Jeruzalémská synagoga

nádherný objekt, skvělá akustika - vice zde:

 

MELODY QUARTETT

Melody Quartett je moderní smyčcové kvarteto, které se soustředí především na filmovou hudbu a smyčcové covery moderních písniček.
Jsme profesionální hudebníci působící v Národním divadle v Praze, Hudebním divadle v Karlíně aorchestru ČNSO. Především ale působíme na koncertech, větších eventech, kongresech, předávání cen,firemních večírcích a svatbách. Repertoár je velmi pestrý, čítá cca 250 skladeb. Nabízíme vlastní koncertní projekty – především filmové, muzikálové , operetní, klasické a takévýchovné koncerty. Na vyžádání jsme schopni vystoupit jako čistě dámské kvarteto. Byli jsme součástí různých kapel ( Janek Ledecký, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Vesna), natáčíme smyčce do písniček, reklam, filmu. Několik let jsme byli součástí projektu Vivaldianno s Michalem Dvořákem a Jaroslavem Svěceným. Jako členové větších orchestrů jsme cestovali po celém světě a vystupovali s hvězdami jako jsou: Rod Stewart, Sting, Andrea Bocelli, Ennio Morricone, Vanessa Mae a téměř všemi z české scény: Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Lucie, Olympic, Chinaski, Václav Noid Bárta, Michal Hrůza, Petr Kolář atd..

 

Koncertní agentura FIDELIO

STRUČNĚ Z HISTORIE

Koncertní a umělecká agentura Fidelio, s. r. o. resp. její předchůdce, obč. sdružení FIDELIO bylo založeno již v roce 2001 a působíme v současné době zejména v Praze, ale příležitostně pořádáme koncerty i v jiných městech - České Budějovice, Český Krumlov, Plzeň, Ústí nad Labem, Chomutov, Liberec, Hradec Králové, Pardubice a Mladá Boleslav.  Za 20 let (2005-2025), po kterou sdružení a navazující subjekty na trhu působí, jsme uspořádali více než 700 koncertů v mnoha městech České Republiky. Naše koncerty vyposlechlo více než 60 000 posluchačů.

 

Pořadatel

Koncertní společnost FIDELIO, s. r. o.